۶۰ هزار مسافر نوروزی وارد شهرستان دیر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 327812
تاریخ انتشار: 6 فروردین 1395 - 17:57
فرماندار دیر:
فرماندار شهرستان دیر گفت: با ثبت آمار مسافران وارد شده به این شهرستان و اسکان آنها در محل های اقامتی، تا ساعات پایانی پنجشنبه‌شب، ۶۰ هزار نفر مسافر وارد این شهرستان شده‌اند.

اتاق خبر-  فرماندار شهرستان دیر گفت: با ثبت آمار مسافران وارد شده به این شهرستان و اسکان آنها در محل های اقامتی، تا ساعات پایانی پنجشنبه‌شب، ۶۰ هزار نفر مسافر وارد این شهرستان شده‌اند.

حمزه اعتماد در بازدیدی که به همراه اعضای شورای اسلامی شهر دیر از مهمانان نوروزی در پارک بسیج انجام داد، اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون ۶۰ هزار مسافر و گردشگر نوروزی از نقاط گردشگری و اماکن مذهبی این شهرستان دیدن کرده‌اند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود در نیمه دوم تعطیلات نوروزی، شمار مسافران نوروزی در این شهرستان نسبت به سال گذشته رشد چشم‌گیری داشته باشد، افزود: همه ادارات و ارگان‌ها در ايام تعطيلات آماده خدمات دهی مناسب به مسافران عزیز هستند و خدمات دهی به مسافران در شهرستان دیر شبانه‌روزی است و با کار مضاعف باید تلاش کنیم رضایت مردم و گردشگران عزیز را در این شهرستان جلب شود.

اعتماد رونق گردشگری را مهم‌ترین ا راه‌های توسعه شهرستان برشمرد و خاطرنشان کرد: برای توسعه شهرستان دیر در همه زمینه ها، معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان و فراهم کردن بسترهای لازم برای حضور گردشگران و رضایت مسافران نوروزی ضروری است.

فرماندار شهرستان دیر با اشاره به استقبال گسترده مسافران نوروزی از شهرستان دیر و آشنایی مسافران با فرهنگ و آثار تاریخی آن، گفت:در ۵ روز گذشته بیشترین بازدیدهای مسافران نوروزی در این شهرستان از سواحل زیبای خلیج فارس، بزرگترین اسکله صیادی کشور، امامزادگان و اماکن مذهبی انجام شده است.

اعتماد با اشاره به اینکه با همکاری مدیران دستگاه‌ها و اعضای ستاد خدمات سفر تاکنون هیچ مورد از نارضایتی و شکایت مردمی و حوادث جاده‌ای منجر به‌ فوتی در این شهرستان گزارش نشده است، گفت: پایگاه های خدماتی پلیس راهنمایی و رانندگی، جمعیت هلال احمر و شهرداری برای ارایه خدمات مناسب به مسافران نوروزی به صورت ۲۴ ساعته مستقر شده اند.

منبع: مهر 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید