ترافیک سنگین در محور تهران-کرج، چالوس و هراز | اتاق خبر
کد خبر: 327820
تاریخ انتشار: 6 فروردین 1395 - 19:45
وزارت راه گزارش داد:
تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت بر محورهای مواصلاتی کشور نشان می‌دهد: با آغاز موج جدید سفرهای نوروزی، ترافیک در محورهای تهران- کرج، کرج- چالوس، محور هراز و فیروزکوه سنگین گزارش شده است.

اتاق خبر- تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت بر محورهای مواصلاتی کشور نشان می‌دهد: با آغاز موج جدید سفرهای نوروزی، ترافیک در محورهای تهران- کرج، کرج- چالوس، محور هراز و فیروزکوه سنگین گزارش شده است.

وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: آخرین تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارت تصویری محورهای مواصلاتی کشور حاکی از آن است، به استثنای ترافیک سنگین در آزاد راه تهران- کرج محدوده گرمدره تا پل فردیس، محور کرج- چالوس در اکثر مقاطع، محور هراز از آمل به سمت تهران محدوده پارک جنگلی آمل و محور فیروزکوه محدوده تونل شیرگاه، ترافیک سنگین است، اما در مابقی محورهای مواصلاتی اصلی کشور به صورت روان در جریان است.

بر این اساس امروز ششم فروردین ماه ۱۳۹۵ هیچ گونه بارش یا مداخلات جوی خاصی در محورهای مواصلاتی اصلی کشور مشاهده و گزارش نشده است.

از سوی دیگر محور فرعی شمشک به دیزین در استان های البرز و تهران به علت بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید