هشدارها درباره پایان موج اول سفرهای نوروز ۹۵ | اتاق خبر
کد خبر: 327878
تاریخ انتشار: 7 فروردین 1395 - 08:57
در آستانه اتمام تعطیلات رسمی نوروزی و با توجه به پایان موج اول سفرها هموطنان و ارزیابی‌های به عمل آمده از خدمات ارائه شده، دبیرخانه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اطلاعیه‌ای درباره هشدارهای پایان موج اول سفرها در کشور صادر کرد.

اتاق خبر - در این اطلاعیه آماده است؛


از دستگاه‌های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و واحدهای تابعه استانی مصرانه درخواست می‌شود بر نحوه خدمات رسانی تمام پایانه‌های حمل و نقل، شرکت‌های حمل و نقل زمینی، هوایی و ریلی، اماکن خدمات بین راهی و پایگاه‌های امدادی هلال احمر نظارت دقیق بعمل آورده تا موجبات رضایتمندی مسافرین که در این مرحله سفر خود را به پایان رسانده و به شهرهای خود باز می‌گردند فراهم شود.

آمادگی و هماهنگی ستادهای اجرایی استانها در ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی و همکاری و مشارکت مردم با خدمتگزاران امر سفر در حد مطلوبی ارزیابی می‌شود و لازم است نظارت و کنترل موجود بر واحدها و مراکز خدماتی مرتبط با سفر را با قوت فعلی حفظ شود.

باتوجه به تمرکز و تردد پرحجم مسافران در برخی شهرها و مقاصد رایج گردشگری و نظر به وجود جاذبه‌های دیدنی در سراسر میهن اسلامی، توصیه می‌شود برنامه ریزی و اطلاع رسانی لازم در خصوص معرفی مناطق کمتر دیده شده و توزیع منطقی سفر در سراسر کشور مد نظر قرار گیرد.

ضمن بررسی شکایات و انتقادات واصله در خصوص نحوه عملکرد تاسیسات و موسسات گردشگری برنامه ریزی لازم برای رفع نواقص و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده در دستور کار قرار گیرد.

در این راستا سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات با شماره 09629 و سامانه اطلاع رسانی پیامکی جاذبه‌های گردشگری با شماره 7070 در خدمت مسافران است.

94110

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید