روزنامه نگاری دینی در مدرسه دعبل برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 327933
تاریخ انتشار: 7 فروردین 1395 - 18:01
بنیاد دعبل خزاعی اعلام کرد: کارگاه های عاشوراپژوهی، ترجمه قرآن و روزنامه نگاری دینی در مدرسه دعبل برگزار می شود.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایرنا، مدرسه دعبل با نظارت هیات علمی بنیاد دعبل خزاعی و مجموعه خیمه برای ترم بهار 1395 در حوزه های مختلف ثبت نام می کند.
مدرسه دعبل زیر نظر هیات علمی بنیاد دعبل خزاعی و با همکاری مجموعه خیمه، دوره هایی را با موضوع عاشورا و دین برگزار می کند که نقد و بررسی منابع عاشورایی یکی از این دوره هاست.
محمد اسفندیاری عاشورا پژوه و کتابشناس در این دوره و در روز های سه شنبه از ساعت 14 منابع عاشورایی را نقد و بررسی می کند و محمدرضا سنگری عاشوراپژوه در دوره شناخت شعر عاشورایی در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 16 به بررسی این موضوع می پردازد.
علاقه مندان می توانند برای بررسی پیوند موسیقی و ستایشگری در روز های دوشنبه از ساعت 15 در کلاس های مهدی امین فروغی شرکت کنند.
اسماعیل امینی روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 16 کارگاه ترجمه قرآن را برگزار می کند و مبانی ارتباطات و رسانه روزنامه نگاری دینی نیز از سوی مهدی رحمانی در روزهای چهارشنبه و از ساعت 15 برگزار می شود.
علاقه مندان برای ثبت نام در مدرسه دعبل و حضور در دوره های آموزشی یاد شده می توانند تا پایان فروردین ماه به نشانی تهران، خیابان فلسطین، بالاتر از میدان فلسطین، بن بست سعیدی، پلاک 2 مراجعه کنند.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید