Performancing Metrics

شهرداری در خیابان 30تیر چه می‌کند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 327942
تاریخ انتشار: 7 فروردین 1395 - 19:21
قائم مقام شهردار منطقه 12 در خصوص اقدامات شهرداری تهران در خیابان 30 تیر توضیحاتی ارائه کرد.

اتاق خبر- قائم مقام شهردار منطقه 12 در خصوص اقدامات شهرداری تهران در خیابان 30 تیر توضیحاتی ارائه کرد.

سعادتی در خصوص اقدامات شهرداری در خیابان 30 تیر که با انتقاداتی از سوی برخی مسئولان موزه‌های واقع در این خیابان نیز مواجه شده است، گفت: شهرداری در این خیابان نسبت به برداشتن آسفالت و ایجاد سنگ‌فرش اقدام کرده است.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا نوروز را برای این اقدام انتخاب کرده‌اید و تأثیر این اقدام شهرداری در کاهش ورود گردشگران به این خیابان گفت: در نوروز حجم ترافیک و تردد در این خیابان بسیار اندک است و اکنون بهترین زمان برای سنگ‌فرش کردن این خیابان بود.

وی با بیان اینکه نمی‌دانیم چرا سازمان میراث فرهنگی کاهش گردشگر را به گردن این موضوع می‌اندازد؟ گفت: این اتفاق باید در مقطعی از زمان رخ می‌داد و نوروز به دلیل کاهش حجم ترافیک زمان بسیار مناسبی بود.

سعادتی با بیان اینکه خوشبختانه در خلال انجام سنگ‌فرش خیابان 30 تیر متوجه شدیم که تأسیسات زیرساختی همچون فاضلاب و لوله‌کشی آب دچار نقص هستند، گفت: خوشبختانه این موضوع اصلاح شد و قطعا اگر این اتفاق نمی‌افتادسازه موزه‌ها پس از مدتی به دلیل نشت آب دچار مشکل می‌شد.

قائم مقام شهردار منطقه 12 با بیان اینکه دو سمت پیاده‌روهای خیابان 30 تیر امکان تردد برای مردم وجود دارد، گفت:‌همچنین پایانه فیاض‌بخش که روبروی موزه ایران باستان است برای استقرار اتوبوس‌های گردشگری در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر هیچ‌گاه عرض خیابان 30 تیر برای استقرار اتوبوس‌های گردشگری مناسب نبوده و پیش از این نیز این اتوبوسی در این خیابان توقف نمی‌کرد.

وی افزود: امیدواریم تا پایان تعطیلات نوروز ایجاد سنگ‌فرش در خیابان 30 تیر از میدان امام تا خیابان جمهوری انجام گیرد. ضمن اینکه طی چند روز اخیر نیز سنگ‌فرش تا محدوده خیابان سرهنگ سخایی به پایان می‌رسد.

منبع: ایسنا 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید