امکان بازدید گردشگران نوروزی از بنادر فریدون کنار و نوشهر | اتاق خبر
کد خبر: 328093
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1395 - 18:11
در راستای افزایش خدمات رسانی بیشتر به مسافران نوروزی، در ایام نوروز امکان بازدید گردشگران از تاسیسات بندری بنادر فریدون کنار و نوشهر فراهم شد.

اتاق خبر- در راستای افزایش خدمات رسانی بیشتر به مسافران نوروزی، در ایام نوروز امکان بازدید گردشگران از تاسیسات بندری بنادر فریدون کنار و نوشهر فراهم شد.

مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان مازندران در این خصوص گفت: بخشی عظیمی از گردشگران ورودی به استان مازندران به سمت شهرستان های ساحلی حرکت کرده تا از جاذبه های گردشگری تفریحی سواحل و دریا بهره مند شوند.
منوچهر تاتینا ادامه داد: بنابراین یکی از مهمترین اقدامات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان مازندران درخصوص سرویس دهی به گردشگران در سواحل و دریا متمرکز شده است.
وی به اقدامات نوروزی در راستای ارائه خدمات مناسب به گردشگران، به فعالیت ستاد خدمات سفرهای دریایی در استان مازندران اشاره کرد و اظهار داشت: این ستاد نقش مهمی در تامین امنیت و سرویس دهی به گردشگران نوروزی در نوار ساحلی ایفا خواهد کرد.
تاتینا همچنین یادآور شد: در راستای افزایش خدمات رسانی بیشتر به مسافران نوروزی، در ایام نوروز امکان بازدید گردشگران از تاسیسات بندری فراهم شده است.
این مقام مسئول در استان مازندران در ادامه تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، در میان بنادر استان مازندران امکان بازدید از بنادر فریدون کنار و نوشهر در ایام نوروز برای گردشگران فراهم شده است.
مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان مازندران تصریح کرد: این اقدام شرایطی را فراهم خواهد کرد تا عموم مردم از نزدیک با چگونگی فعالیت های بندری آشنا شوند.
وی بیان کرد: نوروز گذشته نیز این امکان برای گردشگران فراهم شده بود تا از تاسیسات بندری بازدید کنند که بسیار مورد استقبال آنها نیز واقع شد.
مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی استان مازندران با اشاره به اینکه بازدید از بنادر فریدون کنار و نوشهر از ساعت هشت صبح تا هشت شب امکان خواهد داشت، اظهار داشت: تاکنون گردشگران زیادی در ایام نوروز از این بنادر بازدید کرده اند.
به گفته این مقام مسئول در استان مازندران، تماشای اسکله های عظیم و کشتی های تجاری و باری بزرگ می تواند برای گردشگران بسیار جذاب باشد.
این مقام مسئول در استان مازندران در ادامه یادآورشد: به این منظور راهنمایانی از کارکنان بنادر فریدون کنار و نوشهر به منظور هدایت گردشگران برای بازدید از محوطه و تاسیسات بندری این بنادر، استقرار خواهند یافت.
مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی استان مازندران تصریح کرد: امیدواریم با این اقدام بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم تا مردم بیش از پیش با فرهنگ دریا و دریانوردی و تجارت دریایی آشنا شوند.
وی در ادامه اظهارات خود تاکید کرد: همچنین در این ایام این امکان برای گردشگران فراهم است تا از موزه بندر نوشهر نیز بازدید کنند و بیش از پیش با تاریخچه دریانوردی در آبهای مازندران آشنا شوند.
به گفته تاتینا در موزه بندر نوشهر، اطلاعاتی درخصوص سفرهای دریایی و قدمت سفرهای دریایی در آبهای خزر در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت که می تواند برای آنها بسیار جذاب باشد.

منبع: ایرنا 

94106 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید