رابط کاربری UX 5.0 در ال جی جی 5 | اتاق خبر
کد خبر: 328299
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1395 - 16:48
ال‌جی در نرم افزار جی 5 تغییرات اساسی اعمال کرد و در رابط کاربری UX 5.0 شاهد ساده‌سازی دسترسی به بخش‌های مختلف نرم‌افزار و طراحی سازگار با متریال دیزاین گوگل هستیم. حال ال‌جی برای آشنایی کاربران با نرم‌افزار پرچمدار خود، یک ویدیو را منتشر کرده است.

اتاق خبر - در دنیای اندروید، هر کدام از تولیدکنندگان مطرحِ ابزارهای موبایل، رابط کاربری اختصاصی خود را دارند. گوشی‌های سامسونگ به تاچ‌ویز مجهز می‌شود و اچ‌تی‌سی و ال‌جی نیز به ترتیب از سنس و UX بهره می‌برند. ال‌جی در گوشی جی 5 خود از UX 5.0 بر روی اندروید 6 استفاده کرده است که نسبت به نسل‌های قبل تغییرات بسیاری را به خود دیده است.

کره‌ای‌ها برای آنکه کاربران با تغییرات اعمال شده در جی 5 بیشتر آشنا شوند یک ویدیو را منتشر کرده‌اند. در این ویدیو کارکرد اپلیکیشن همگام‌سازی گوشی با دوستان ال‌جی (وسایل جانبی سازگار با جی 5) نمایش داده می‌شود و همچنین با رابط کاربری اپلیکیشن دوربین که نسبت به قبل به طور کامل تغییر کرده، آشنا می‌شوید.

در این ویدیو ۳ دقیقه‌ای تصاویری از نحوه‌ی کارکرد اپلیکیشن‌های LG Health, Smart Doctor, World Clock و همچنین LG Backup نمایش داده می‌شود.

اگر مایل هستید تا با نرم‌افزار جی 5 بیشتر آشنا شوید این ویدیو را تماشا کنید:

منبع: زومیت
94110
نظرات
ADS
ADS
پربازدید