سیل و آبگرفتگی در روستاهای زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 328347
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1395 - 22:18
جاری شدن سیل و آبگرفتگی در روستاهای گلیجه در مسیر زنجان - تهم - چورزق و خانچای و سولی چای در جاده زنجان - طارم، منازل مسکونی و جان روستاییان را در معرض تهدید و خطر قرار داده است.

اتاق خبر- جاری شدن سیل و آبگرفتگی در روستاهای گلیجه در مسیر زنجان - تهم - چورزق و خانچای و سولی چای در جاده زنجان - طارم، منازل مسکونی و جان روستاییان را در معرض تهدید و خطر قرار داده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بارش باران سیل آسا و همچنین آبگرفتگی شامگاه یکشنبه در روستای گلیجه در کیلومتر 35 مسیر ارتباطی زنجان - تهم - چورزق خسارت وارد کرد.
غفور آقاجانلو روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ریزش باران و آبگرفتگی باعث شد تا پنج دستگاه از ساختمان های مسکونی در این روستا در حالت تخریب قرار گیرد و غیرقابل سکونت شود.
وی اظهار کرد: امدادگران این جمعیت که بیم تخریب این پنج منزل مسکونی را می دادند شبانه نسبت به برپایی چادر موقت اقدام کردند تا ساکنین این خانه ها در این چادرها اسکان یابند.
آقاجانلو اظهار کرد: در این روستا 65 خانوار زندگی می کنند که سقف اغلب منازل به دلیل ریزش باران به شدت چکه می کرد و به همین دلیل امدادگران هلال احمر اعزامی به محل حادثه، توصیه و هشدارهای لازم را به روستاییان ارائه کردند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در روستاهای خانچای و سولی چای که در مسیر ارتباطی زنجان - طارم واقع هستند سیل و آبگرفتگی خسارت جزئی برجا گذاشت و خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشت.

منبع: ایرنا 

94106 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید