محکومیت حمله انتحاری لاهور از سوی کاخ سفید و نخست وزیر هند | اتاق خبر
کد خبر: 328380
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 01:06
کاخ سفید و «نارندرا مودی» نخست وزیر هند حمله انتحاری دیروز لاهور را به شدت محکوم کردند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از روزنامه «پاکستان»، کاخ سفید  و نارندرا مودی نخست وزیر هند، حمله انتحاری دیروز لاهور را که منجر به کشته شدن ۷۰ نفر و زخمی شدن بیش از ۳۰۰ نفر شد را به شدت محکوم کردند.

کاخ سفید با محکومیت حادثه تروریستی لاهور اعلام کرد: واشنگتن همکاری خود با اسلام آباد را برای نابودی تروریستها ادامه خواهد داد. تروریست ها با حمله بزدلانه خود، مردم معصوم و بی گناه را هدف قرار داده اند.

نارندرا مودی نخست وزیر هند در تماس تلفنی با «نواز شریف» همتای پاکستانی خود حمله تروریستی لاهور را به شدت محکوم کرد و با بازماندگان این حادثه تروریستی اظهار همدردی کرد.

لازم به ذکر است در حمله تروریستی غروب دیروز در پارک «گلشن اقبال» لاهور ۷۰ تن کشته و بیش از ۳۰۰ نفر زخمی شدند. «جماعت الاحرار» یکی از شاخه های گروه طالبان پاکستان مسئولیت این حمله انتحاری را به عهد گرفته است.

فردی بنام «یوسف» از اهالی منطقه «بیت والا» از توابع شهر «مظفر گر» پاکستان عامل انتحاری اعلام شده است و نیروهای امنیتی پاکستان پدر و ۴ برادر وی را دستگیر کرده اند. این حادثه تروریستی زمانی صورت گرفت که مردم برای تفریح در پارک «گلشن اقبال» جمع شده بودند و تروریست انتحاری خود را نزدیکی بچه ها منفجر کرد.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید