خبر غافلگیر کننده آرسنال | اتاق خبر
کد خبر: 328384
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 01:34
روزنامه نگار سرشناس انگلیسی نوشت که سران آرسنال به آرسن ونگر ایمان دارند و به زودی قرارداد این مربی فرانسوی را سه ساله دیگر تمدید خواهند کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از دیلی استار، آرسنال در فصل جاری هم نتایج ضعیفی به دست آورده است. این تیم از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده و نتوانست در جام اتحادیه هم قهرمان شود و از جام حذفی نیز کنار گذاشته شد. مهم تر اینکه در رقابت های لیگ برتر انگلیس هم شانس کمی برای کسب عنوان قهرمانی دارد چرا که با لسترسیتی صدرنشین فاصله زیادی دارد.

آخرین قهرمانی آرسنال در لیگ برتر انگلیس به سال 2004 برمی گردد. هواداران آرسنال امیدوار بودند که تیم آنها در فصل جاری بتواند طلسم قهرمان نشدن در لیگ جزیره را بشکند اما سناریوهای فصل قبل دوباره برای آنها تکرار شد و با چند نتیجه بد از صدر فاصله گرفتند.

هواداران آرسنال از عملکرد آرسن ونگر راضی نیستند و به صراحت اعلام کردند که دوست ندارند این مربی به کار خود ادامه دهد اما به نظر می رسد که سران این باشگاه لندنی قصد ندارند ونگر را از کار برکنار کنند.

روزنامه دیلی استار به نقل از پرس مورگان، روزنامه نگار سرشناس انگلیسی نوشت که باشگاه آرسنال در حال تمدید کردن قرارداد سه ساله آرسن ونگر است که بدون شک این موضوع هواداران این تیم را خشمگین خواهد کرد.

ونگر بعد از آنکه تیمش در فصل قبل جام قهرمانی در رقابت های جام حذفی انگلیس را بالای سر برد قرارداد خود را با توپچی ها تمدید کرد. هر چند هواداران آرسنال خواستار خداحافظی ونگر از تیم محبوب خود هستند اما این مربی باتجربه اصرار دارد که به کار خود ادامه دهد.

ونگر دو دهه است که هدایت آرسنال را برعهده دارد و الان باتجربه ترین مربی لیگ جزیره به شمار می آید.

94105

منبع: ایسنا

نظرات
ADS
ADS
پربازدید