نارضایتی دل بوسکه از ماتادورها | اتاق خبر
کد خبر: 328387
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 01:47
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا به انتقاد از عملکرد شاگردانش بعد از تساوی برابر رومانی پرداخت و تاکید کرد که از نتیجه به دست آمده راضی نیست.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی EFE، تیم ملی فوتبال اسپانیا در دیداری دوستانه به مصاف رومانی رفت و با تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد.

ویسنته دل بوسکه از عملکرد شاگردانش در این دیدار خارج از خانه راضی نیست. سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در نشست خبری بعد از بازی گفت: از نتیجه به دست آمده و عملکرد بازیکنان راضی نیستم. باید در چنین دیداری بازی را به سود خود به پایان می رساندیم. می توانم بگویم که تا حدودی بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما از فرصت های به دست آمده استفاده نکردیم.

او ادامه داد: مهاجمان نتوانستند از فرصت هایی که به دست آوردند به خوبی استفاده کنند. تیمی که می خواهد به پیروزی برسد باید از فرصت های خود استفاده کند. مهاجمان ما عملکرد خوبی از خود نشان ندادند. با این حال باید بگویم که تنها مهاجمان را سرزنش نمی کنم بلکه همه تیم را به خاطر بازی بدی که به نمایش گذاشتند سرزنش خواهم کرد.

تیم ملی فوتبال اسپانیا در دیدار قبلی خود برابر ایتالیا هم به تساوی دست یافته بود و در 12 سال قبل تا الان هیچگاه در دو دیدار پیاپی به تساوی نرسیده بود. این باعث شده تا رسانه ها به انتقاد از دل بوسکه بپردازند اما سرمربی لاروخا تاکید کرد که در هر دو بازی تیمش شایسته پیروزی بوده است.

دل بوسکه در پایان سخنان خود درباره این که چرا در این دیدار به سرخیو ریکو در درون دروازه بازی نداد، گفت: من ترجیح دادم که از بازیکنان اصلی استفاده کنم چرا که دوست داشتم در این دیدار پیروز شویم.

اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی در یورو 2016 به شمار می آید. این تیم با تیم های ترکیه، جمهوری چک و کرواسی همگروه است.

منبع: ایسنا

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید