ترافیک در محورهای مواصلاتی روان است | اتاق خبر
کد خبر: 328531
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 11:02
وزارت راه و شهرسازی:
بررسی تصاویر زنده دوربین های نظارت بر محورهای مواصلاتی کشور نشان دهنده ترافیک روان در همه محورها و بارش ها در شماری از جاده های اصلی کشور تداوم دارد.

اتاق خبر- وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: بررسی تصاویر زنده دوربین های نظارت بر محورهای مواصلاتی کشور نشان دهنده ترافیک روان در همه محورها و بارش ها در شماری از جاده های اصلی کشور تداوم دارد و درعین حال محور شریانی هراز در استانهای تهران و مازندران مسدود است.

آخرین اطلاعات دریافتی از دوربین های نظارت تصویری محورهای مواصلاتی کشور و گزارش راهداران حاکی است ترافیک در همه محورهای مواصلاتی کشور به صورت روان جریان دارد و در برخی محورهای استان آذربایجان غربی، البرز و زنجان بارش برف و باران گزارش شده است.
برخی محورهای مواصلاتی استان های آذربایجان شرقی، فارس، تهران، قزوین، لرستان، مازندران، همدان؛ گلستان و گیلان نیز بارش باران اعلام شد.
همچنین محورهای شمشک- دیزین در استان البرز حدفاصل « پارکینگ بالا » تا « پارکینگ پائین »، پونل- خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سروآباد تابع در استان کردستان و گنجنامه- تویسرکان در استان همدان به علت بارش برف و باران و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی بسته است.

منبع: ایرنا 

94106 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید