هلال احمر زنجان به ۳۰۹ نفر حادثه دیده امداد رسانی کرد | اتاق خبر
کد خبر: 328665
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 18:17
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر بارش برف و باران ، هلال احمر استان زنجان به ۳۰۹ نفر حادثه دیده امداد رسانی کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر علی طاهری افزود: درپی بارش برف و باران طی ۲۴ ساعت گذشته امدا رسانان جمعیت هلال احمر در استان زنجان ۳۰۹ حادثه دیده را امداد رسانی کردند.

وی اظهار کرد: در این راستا ۳۵ نفر از حادثه دیدگان اسکان داده شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این میان یک نفر از حادثه دیدگان به بیمارستان اعزام شد.

طاهری افزود: در این راستا هفت تیم عملیاتی در این امدادرسانی شرکت داشتند و ۲۹ نجاتگر و چهار آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات در حال فعالیت بودند.

وی تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته امداد گران هلال احمر استان زنجان در محورهای خدابنده، ماهنشان و طارم به حادثه دیدگان امداد رسانی کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در طرح نوروزی ۱۸ پست اعضاء جوانان در ورودی و خروجی شهرهای استان حضور دارند.

 طاهری افزود: طرح ویژه نوروزی جمعیت هلال‌احمر استان زنجان از ۲۵ اسفند سال  گذشته آغاز و تا ۱۶ فروردین سال ۹۵ ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در راستای ارائه خدمات به مسافران نوروزی ۱۵ پایگاه سیار و ثابت در راه‌های مواصلاتی استان زنجان در ایام نوروز مستقر هستند، گفت: ۱۰ تیم آماده عملیات در پاسگاه‌های پشتیبانی مرکز کنترل، هدایت‌های عملیاتی را ۲۴ ساعته بر عهده دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان همچنین با اشاره به حضور ۱۸ پست اعضای جوانان در ورودی و خروجی شهر در طرح نوروزی، تأکید کرد: در مجموع بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل در پایگاه‌های ثابت و سیار هلال‌احمر مستقر هستند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید