حذف اخوانی‌ها به اسم تعدیل نیرو در الجزیره قطر | اتاق خبر
کد خبر: 328693
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 20:27
برخی منابع و محافل آگاه اعلام کردند که برنامه شبکه الجزیره قطر برای تعدیل جمعی صدها نفر از کارکنان خود شامل شخصیت های حرفه ای و سیاسی از جریان های اسلامگرای وابسته به اخوان المسلمین است.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از روزنامه رای الیوم، برخی منابع و محافل آگاه اعلام کردند که  برنامه شبکه الجزیره قطر برای تعدیل دسته جمعی صدها نفر از کارکنان و کسانی که با این شبکه همکاری داشتند، شامل شخصیت های حرفه ای و سیاسی از جریان های اسلامگراست.

قطع حقوق و پاداش های ماهیانه کارکنان

به نظر می رسد تعدیل نیرو در شبکه الجزیره شامل لغو حقوق و امتیازات و نیز پاداش های ماهیانه ای است که به دهها نفر از تحلیلگران و کارشناسان دائمی و تهیه کنندگان برنامه های الجزیره و میهمانان این شبکه و دولت قطر در دوحه پرداخت می شد و به عبارت دقیق تر این افراد شامل اعضای اخوان المسلمین مصر هستند.

بازنگری مواضع در قبال اخوانی‌ها به نام تعدیل نیرو

این اقدام الجزیره یکی از بندهای نقشه قطر برای بازنگری در مواضع خود در قبال اخوان المسلمین است، به این معنی که الجزیره اعلام کرده است که 500 نفر از کارمندان خود را تعدیل خواهد کرد.

به احتمال زیاد تعدیل نیرو شامل آن دسته از کارکنان بخش های اداری در داخل و خارج قطر خواهد بود که به اخوان المسلمین و یا جریان های اسلامی دیگر وابسته هستند.

منبع:تسنیم

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید