بارش باران در اکثر محورها | اتاق خبر
کد خبر: 328804
تاریخ انتشار: 11 فروردین 1395 - 09:10
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام بارش در اکثر محورهای استان های کشور به مسافران نوروزی توصیه کرد تا زمان بازگشت از سفر خود را برنامه ریزی کرده تا در ترافیک های سنگین گرفتار نشوند.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ نادر رحمانی روز چهارشنبه با اشاره به این که محور هراز که روز گذشته به دلیل ریزش سنگ مسدود شده بود بازگشایی شد افزود: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در مسیر بازگشت محور چالوس به کرج مشاهده می شود.
وی ادامه داد: همچنین در استان های مازندران، خراسان رضوی و استان گلستان در اکثر محورها بارش باران گزارش شده است.
رحمانی اضافه کرد: همچنین در استان های گیلان محورهای رشت ـ لاهیجان، چابکسر ـ تالاش، استان کرمانشاه محور پاوه ـ جوانمرد و روانسر، استان کرمان محورهای بافت، سیرجان و شهر بابک و در خراسان جنوبی محور طبس و فارس بارش باران گزارش شده است.
به گفته وی سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیک روان برخوردار است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به مسافران نوروزی توصیه کرد تا بازگشت خود را به روزهای پایانی تعطیلات نوروز موکول نکرده و بازگشت خود را برنامه ریزی کنند تا در ترافیک های سنگین گرفتار نشوند.
رحمانی تاکید کرد: از روز گذشته تا کنون تصادف منجر به فوت نداشته ایم.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن 88255555(10 خط) و 120 بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

منبع: ایرنا

94104

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید