واگذاری خدمات حمل و نقلی معدن طلای زرشوران به بخش خصوصی | اتاق خبر
کد خبر: 328829
تاریخ انتشار: 11 فروردین 1395 - 16:25
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، خدمات حمل و نقل مجتمع معدنی طلای زرشوران را به بخش خصوصی واگذار می‌کند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد که این سازمان بر اساس قانون برگزاری مناقصات، با انتخاب پیمانکار، خدمات حمل و نقل مجتمع معدنی و صنعتی طلای زرشوران را برای مدت یکسال از طریق مناقصه عمومی یک مرحله‌ای در اختیار بخش خصوصی می گذارد.

 

متقاضیان شرکت در مناقصه خدمات حمل و نقل مجتمع طلای زرشورارن باید گواهی نامه صلاحیت تخصص و تجربه کاری مفید و مرتبط با موضوع مناقصه، الزامات مراجع ذیصلاح در اجرای فعالیت های مرتبط با موضوع مناقصه، تاییدیه معتبر از وزارت کار و امور اجتماعی در امور خدماتی و همچنین تامین مالی را داشته باشد.

پیمانکاران دارای صلاحیت که مایل به شرکت در این مناقصه هستند، می توانند برای دریافت اسناد به دبیرخانه کمیسیون معاملات سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران مراجعه کنند.

 

زمان تحویل اسناد متقاضیان نیز حداکثر تا پایان وقت اداری (ساعت 16) روز چهار شنبه مورخ 25 فروردین 95 تعیین شده است.

 

محل اجرای پروژه، مجتمع معدنی و صنعتی طلای زرشوران واقع در استان آذربایجان غربی، شهرستان تکاب، کیلومتر 35 جاده تخت سلیمان، روستای زرشوران است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید