ثبت بیش از ۲۳ میلیون تردد خودرو در محورهای مواصلاتی استان البرز | اتاق خبر
کد خبر: 329003
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1395 - 11:10
مدیرکل اداره حمل و نقل و پایانه های مسافربری استان البرز گفت: از ابتدای ایام نوروز تاکنون بیش از ۲۳ میلیون تردد خودرو در محورهای استان البرز ثبت شده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر قاسم باقری با اعلام آمار تردد خودرو در محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: روز گذشته (چهارشنبه) در آزادراه کرج – تهران و بالعکس ۲۴۱ هزار و ۶۳۱ تردد خودرو ثبت شده است که نسبت به روز مشابه در سال گذشته کاهش ۱.۸ درصدی را نشان می دهد.

باقری در ادامه آمار تردد روز گذشته در آزادراه کرج – قزوین و بالعکس را ۱۳۱ هزار و ۶۰۵ اعلام کرد که نسبت به روز مشابه در سال گذشته کاهش ۶.۶ درصدی را نشان می دهد.

رشد ۱.۷ درصدی تردد خودروها در البرز نسبت به سال گذشته

مدیرکل اداره حمل و نقل و پایانه های مسافربری استان البرز آمار تردد در محور کرج – چالوس و بالعکس را ۳۹۴ هزار و ۹۴ اعلام کرد که نسبت به روز مشابه در سال گذشته کاهش ۲۹ درصدی را نشان می دهد.

وی آمار مجموع تردد روز گذشته (یکشنبه) در محورهای مواصلاتی استان را یک میلیون و ۵۹۹ هزار و ۷۳ اعلام کرد و گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون ۲۳ میلیون و ۲۵۵ هزار و ۸۷۴ تردد از محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است که نسبت به سال گذشته افزایش ۱.۷ درصدی را نشان می دهد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید