آماده باش صددرصدی پلیس پایتخت در روز طبیعت | اتاق خبر
کد خبر: 329039
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1395 - 14:06
پلیس راهور تهران بزرگ با تشریح تمهیدات ترافیکی در روز ۱۳ فروردین، از ممنوعیت تردد کامیون‌ها و برخورد پلیس با وانت‌بارهای مسافرکش در این روز خبر داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، سرهنگ مراد مرادی با اشاره به آمادگی کامل پلیس راهور پایتخت برای تسهیل ترافیکی روز 13 فرودین اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم از حضور در تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی در روز طبیعت، پلیس راهور تهران بزرگ با بهره‌گیری صد در صدی از پتانسیل نیروهای ستادی و لجستیکی خود، تمهیدات لازم برای ارائه خدمات ترافیکی هرچه بیشتر در این روز را اندیشیده است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت با اعلام آماده باش کامل پلیس در روز طبیعت ادامه داد: بر اساس تدابیر اندیشیده شده، تمامی بوستان‌ها و تفرجگاه‌های تهران شناسایی شده و تمهیدات ترافیکی مورد نیاز هریک از این مناطق پیش بینی شده است.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری شهروندان تهرانی با پلیس و پرهیز از هرگونه پارک حاشیه‌ای مشکل زا همچون پارک‌های دوبله و مورب گفت: آنچه برای ما مهم است چیدمان مناسب خودروها در ورودی‌ها و خروجی‌ها و همچنین معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها به منظور جلوگیری از به وجود آمدن گره‌های ترافیکی و مشکل آفرین برای شهروندان است. از این رو همکاران ما با مدیریت پارک خودروها با هرگونه پارک حاشیه دوبله و مورب برخورد خواهند کرد.

مرادی با اشاره به اینکه در مقاطعی از روز 13 فروردین، امکان اعمال محدودیت ترافیکی در برخی از معابر حاشیه‌ای بوستان‌ها وجود خواهد داشت، خواستار توجه مردم به تذکرات پلیس و همکاری مردم با عوامل راهور شد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت در خصوص ممنوعیت‌های برنامه‌ریزی شده برای روز طبیعت در معابر پایتخت گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تردد هرگونه کامیون و وسائل نقلیه سنگین از ساعت 6 صبح جمعه 13 فروردین تا ساعت 24 از معابر پایتخت ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین پلیس با وانت‌بارهایی که در روز طبیعت اقدام به حمل مسافر در قسمت بار می‌کنند به شدت برخورد کرده و از ادامه مسیر آن‌ها ممانعت به عمل خواهد آورد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید