اظهارات جمهوریخواهان مایه شرمساری امریکا و رسوایی بین المللی است | اتاق خبر
کد خبر: 329136
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 01:53
برنی سندرز:
برنی سندرز نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهارات اخیر نامزد های حزب جمهوری خواه را ننگ ملی و رسوایی بین المللی خواند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، سندرز، حملات جمهوریخواهان به همسران خود در رقابت های انتخاباتی و سایر اظهارات جنجالی و توهین آمیز آن ها را تن دادن به اوج حقارت و مایه شرمساری توصیف کرد.
وی در یک گفتگو تلویزیونی با شبکه خبری ام اس ان بی سی گفت ،این گونه اظهارات جمهوریخواهان سبب شده است که مردم جهان همه آمریکایی ها را دیوانه بپندارند.
وی در مقایسه نحوه رقابت نامزد های دموکرات آمریکایی با جمهوریخواهان گفت، در حالی که دموکرات ها در این رقابت ها به بحث در باره مسائل حساس و با اهمیتی از قبیل عدم تساوی در آمد ها و یا تغییرات اقلیمی مشغولند جمهوریخواهان به گفته او بدون آگاهی از نیاز ها ومسائل رای دهندگان آمریکایی به فحاشی و حمله به یکدیگر می پردازند و همین رفتار آن ها باعث شده است که حزب جمهوریخواه یکسره به یک 'حزب جانبی' تبدیل شود.
سندرز بار دیگر سخنان پیشین خود در سخنرانی های ایالت ویسکانسین را تکرار کرد و بخصوص با حمله به دانالد ترامپ نامزد پیشرو جمهوریخوان گفت که اظهارات و سخنان حقیر و بی ارزش آنان برای اکثریت مردم عادی آمریکا غیر قابل هضم است و آن ها را دچار بهت و ناباوری کرده است.

 انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید