سامسونگ با تیزر گلکسی اس 8 به استقبال دروغ سیزده می‌رود! | اتاق خبر
کد خبر: 329177
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 12:42
اگرچه چند روز بیشتر از تاریخ عرضه رسمی گوشی‌های گلکسی اس 7 و اس 7 اچ به بازار نمی‌گذرد، با این حال شرکت سازنده با انتشار پستی در فیس‌بوک و توئیتر از معرفی قریب‌الوقوع هشتمین پرچم‌دار سری گلکسی اس خبر داده است.

اتاق خبر - حساب رسمی سامسونگ در فیس‌بوک و توئیتر فردا را روزی بزرگ اعلام کرده‌اند که در آن یک محصول بالا رده از سری گلکسی معرفی خواهد شد. در این پست‌ها از هشت #TheNextGalaxy در کنار تصویری که عدد 8 در آن به نشانه گلکسی اس 8 استفاده شده است به وضوح مشاهده میشود و این یعنی آنکه به احتمال زیاد فردا شاهد معرفی این محصول خواهیم بود.

البته ما نیز همچون شما بر این باوریم که رونمایی از هشتمین نسل سری گلکسی اس در حالی که تنها چند هفته از آغاز رسمی عرضه گلکسی اس 7 به بازار نمی‌گذرد تقریباً محال است و این خبر تنها به عنوان دروغ یکم آوریل یا همان دروغ سیزده خودمان است که سامسونگ مطرح کرده است.

این اولین باری نیست که سامسونگ با مطرح کردن موضوعی باور نکردنی به استقبال دروغ سیزده رفته است. به عنوان مثال اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته تصاویری از چاقوی هوشمند گلکسی و یا دستکش هوشمندیمجهز به صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر از سوی این شرکت کره‌ای منتشر گردید که خب بنا بر پیش‌بینی دروغ از آب درآمدند.

منبع:فارنت
94110
نظرات
ADS
ADS
پربازدید