گشت هوایی ناجا بر فراز بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها در روز طبیعت | اتاق خبر
کد خبر: 329228
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 18:47
فرمانده هواناجا گفت: در روز طبیعت که یکی از پرکارترین روز برای هواناجا است با توجه به شرایط جوی پیش بینی می شود حدود 100 پرواز را در این روز به منظور کنترل ترافیک داشته باشیم.

اتاق خبر- فرمانده هواناجا گفت: در روز طبیعت که یکی از پرکارترین روز برای هواناجا است با توجه به شرایط جوی پیش بینی می شود حدود 100 پرواز را در این روز به منظور کنترل ترافیک داشته باشیم.

سردار خلبان محمدولی بیرانوند با اشاره به ماموریت های هواناجا در ایام نوروز در امر گشت‌های شناسایی، کنترل ترافیک و بازدید مسوولان از محل استقرار نیروها گفت: در نوروز امسال حدود 30 فروند وسایل پرنده در سراسر کشور برای انجام ماموریت ها اختصاص دادیم .

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به روز طبیعت که یکی از پر کارترین روزها برای هواناجا است افزود : بنابراین با توجه به شرایط جوی پیش بینی حدود 100 پرواز را در این روز داریم که این پروازها از صبح روز 13 فروردین تا پایان روز ادامه دارد .

وی، خاطرنشان کرد: به دلیل ترافیک نیمه سنگین در محورهای ورودی و خروجی تهران در روزطبیعت، این بالگردها ضمن کنترل ترافیک، اقدام به تسهیل رفت و آمد می کنند.

فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی تصریح کرد: بالگردهای ناجا بر فراز محورهای منتهی به بوستان ها، پارک ها و تفرجگاه ها در پروازند تا در صورت مشاهده هرگونه تصادف و گره ترافیکی، مراتب را به پلیس راهور اعلام کنند.

سردار بیرانوند، گفت: از صبح امروز، تیزپروازان ناجا در آسمان های کشورمان در حال پروازند تا هموطنان عزیزکه به همراه خانواده هایشان در روز سیزدهم فروردین، برای تفریح به طبیعت، پارک ها و تفرجگاه ها می روند روز خوشی را تجربه کنند.

وی، یادآور شد: پرواز گشت های هوایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تا غروب، ادامه دارد تا مردم ایران اسلامی، روز طبیعت را با احساس امنیت و آرامش در کنار خانواده های خود سپری کنند.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید