۴۸.۵ میلی متر بارندگی در رامسر ثبت شده است | اتاق خبر
کد خبر: 329246
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 20:52
مدیرکل هواشناسی مازندران:
مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به شرایط ناپایدار جوی در استان گفت: بیشترین میزان بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته به میزان ۴۸.۵ میلی‌متر در رامسر ثبت شده است.

اتاق خبر- مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به شرایط ناپایدار جوی در استان گفت: بیشترین میزان بارندگی در ۲۴ ساعت گذشته به میزان ۴۸.۵ میلی‌متر در رامسر ثبت شده است.

نوربخش داداشی حداکثر سرعت باد در شبانه‌روز گذشته را در رامسر ۹۰.۶ کیلومتر بر ثانیه عنوان کرد و گفت: ۴۸.۵ میلی‌متر باران نیز در این شهرستان ثبت‌شده است.

وی اظهار داشت: در شهرستان نوشهر ۳۸.۹ میلی‌متر باران و ۳۰.۸ کیلومتر سرعت بادبر ثانیه در سیاه‌بیشه ۱۶.۲ میلی‌متر باران، در بابلسر، ۱۱.۷ میلی‌متر باران ثبت‌شده است.

وی ادامه داد: میزان بارندگی ثبت‌شده در قائم‌شهر، ساری، کیاسر، دشت ناز، گلوگاه، بندر امیرآباد بهشهر و آمل به ترتیب ۲۹.۸، ۲۲.۱، ۵.۲، ۱۴.۲، ۳۰.۷، ۱.۸ و ۳۹.۴ میلی‌متر بوده است.

داداشی بیان داشت: همچنین در ایستگاه‌های کجور، بلده، پل سفید، آلاشت و فریم نیز به ترتیب ۱۲.۸، ۴.۶، ۱۵.۵ و ۱۲.۶ میلی‌متر بارندگی را شاهد بوده‌ایم.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: دمای هوا در مناطق ساحلی و جلگله ای، نیمه‌ابری تا ابری غرب استان همراه با بارش، ارتفاعات صاف تا نیمه‌ابری است.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید