۱۷ هزار مسافر فرهنگی در اردبیل اسکان یافتند | اتاق خبر
کد خبر: 329254
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 21:55
مدیرکل آموزش‌وپرورش اردبیل:
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل گفت:در تعطیلات نوروزی امسال ۱۷ هزار و ۸۹ مسافر فرهنگی در این استان اسکان یافتند.

اتاق خبر- مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل گفت:در تعطیلات نوروزی امسال ۱۷ هزار و ۸۹ مسافر فرهنگی در این استان اسکان یافتند.

احمد ناصری با یادآوری آماده‌سازی ۸۱ مدرسه در ۱۹ ناحیه آموزشی برای اسکان فرهنگیان تصریح کرد: تا روز ۱۳ فرودین ماه شش هزار و ۳۱۷ خانوار فرهنگی در مدارس اردبیل اسکان یافتند.

وی با بیان اینکه بر اساس میزان اقامت مسافران در مجموع اقامت‌ها ۳۳ هزار و ۱۷۱ نفر- روز را نشان می‌دهد، تأکید کرد: مهمانان فرهنگی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، تهران و گیلان پذیرش شده‌اند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان بیشترین پذیرش مهمانان فرهنگی را از استان آذربایجان شرقی عنوان کرد و افزود:  علاوه بر این بیشترین مهمانان در دو شهر اردبیل و سرعین ساکن شدند بطوریکه ناحیه یک اردبیل و شهر سرعین بیشترین پذیرش را در این ایام داشتند.

ناصری با تأکید به اینکه علاوه بر مهمانان فرهنگی، گردشگران نوروزی نیز در صورت تقاضا اسکان داده شدند، تصریح کرد: در مجموع در اسکان فرهنگیان با کمبود مدرسه مواجه نبودیم و با توجه به پیش‌بینی که از حجم مسافرت‌ها داشتیم اسکان بدون کمبود مکان انجام شد.

وی با تأکید به اینکه در این مدت‌زمان برخی طرح و پیشنهادها از جمله همکاری با مراکز اقامتی استان مورد بررسی قرار گرفته است، اضافه کرد: تمامی پیشنهادات برای اسکان بهتر مسافران نوروزی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت امکان اجرا خواهد شد.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید