جاده تبریز-اهر یک طرفه شد | اتاق خبر
کد خبر: 329255
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 22:08
محدودیت های ترافیکی پلیس راه آذربایجان شرقی در روز طبیعت
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی با اشاره به محدودیت های ترافیکی پلیس راه استان در روز طبیعت گفت: جاده تبریز- اهر از ظهر امروز و از طرف تبریز به جهت ترافیک بالا یک طرفه شد.

اتاق خبر-  رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی با اشاره به محدودیت های ترافیکی پلیس راه استان در روز طبیعت گفت: جاده تبریز- اهر از ظهر امروز و از طرف تبریز به جهت ترافیک بالا یک طرفه شد.

سرهنگ جواد ناموران ظهر جمعه در حاشیه بازدید از محورهای پرترافیک و پرتردد استان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در روز طبیعت شاهد افزایش تردد خودروها در استان هستیم.

وی سپس با بیان اینکه باید رانندگان و مسافران نوروزی با صبر و آرامش بیشتری رانندگی کنند، ادامه داد: نیروهای پلیس در تمام جاده های استان حضور دارند و با متخلفان برخورد می کنند.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اینکه تمام محورهای اصلی و فرعی استان با وجود بارش برف و باران باز است، ادامه داد: در برخی از محورها ترافیک سنگینی داریم که آن را هم با اعمال محدودیت های ترافیکی حل می کنیم.

ناموران با تاکید بر اینکه امسال نوروز کم حادثه ای را نسبت به سال گذشته در استان داشته ایم، گفت:  ۱۸نفر در جاده های استان طی نوروز امسال کشته شدند، درحالیکه سال گذشته ۲۸ نفر در مدت زمان مشابه در جاده ها جان خود را از دست داده بودند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید