اکثر جاده های اردبیل خیس و لغزنده است | اتاق خبر
کد خبر: 329264
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 14:46
رئیس پلیس‌راه اردبیل با مهر مطرح کرد؛
رئیس پلیس‌راه استان اردبیل گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف و باران اکثر محورهای مواصلاتی استان خیس و لغزنده است و با این وجود تردد در تمامی محورها امکان‌پذیر است.

اتاق خبر- رئیس پلیس‌راه استان اردبیل گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف و باران اکثر محورهای مواصلاتی استان خیس و لغزنده است و با این وجود تردد در تمامی محورها امکان‌پذیر است.

حجت فتاحی دقایقی پیش تصریح کرد: محورهای مواصلاتی پارس‌آباد و بیله سوار و گرمی به سمت بیله سوار یعنی شمال استان وضعیت خشک داشته و مابقی محورها خیس و لغزنده است.

وی افزود: در گردنه‌های برف‌گیر و کوهستانی تردد امکان‌پذیر است و در گردنه خلخال- اسالم نیز برف‌روبی و نمک‌پاشی انجام شده و تردد با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

به گفته رئیس پلیس‌راه استان از ابتدای روز ۱۳ فرودین ماه تصادف جرحی و فوتی در محورهای مواصلاتی استان گزارش نشده و تردد خودروها به صورت آرام و روان در روز طبیعت در جریان است.

فتاحی تأکید کرد: با این وجود در طول تعطیلات نوروزی محور پارس‌آباد- مشگین شهر بیشترین تصادفات جرحی و فوتی را داشت و این در حالی است که این محور سال گذشته کم تصادف‌ترین محور استان محسوب می‌شد.

وی در خصوص تخلفات احصا شده توسط رانندگان متخلف به توقیف ۲۲۹ دستگاه خودرو اشاره کرد و افزود: تمامی این خودروها با دلیل ارتکاب به جرایم رانندگی حادثه‌ساز متوقف شده‌اند.

رئیس پلیس‌راه استان تأکید کرد: ۷۹ خودرو به مدت سه روز متوقف شده‌اند و ۱۸۵ خودرو نیز توقف ساعتی داشتند.

فتاحی با اشاره به پیوست ۴۶ جلد گواهینامه رانندگان متخلف افزود: ۳۵ دستگاه موتورسیکلت نیز به دلیل تخلفات توقیف شدند.

وی با اشاره به استقرار نیروهای پلیس‌راه در تمامی محورهای مواصلاتی تأکید کرد: در روز طبیعت نیز پلیس با هشیاری کامل در محورهای مواصلاتی حضور دارد و هرگونه تخلف را رصد می‌کند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید