5 کشته و مجروح در حوادث رانندگی کرمان | اتاق خبر
کد خبر: 329325
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1395 - 11:22
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: بر اثر وقوع 2 فقره تصادف در محور باغین ـ بردسیر و جاده شهداد 3 نفر مجروح و 2 نفر جان باختند.

به گزارش اتاق خبر، عبدالعلی روانبخش گفت: بر اثر وقوع دو فقره تصادف در محور باغین ـ بردسیر و جاده شهداد سه نفر مجروح و دو نفر جان دادند.

وی افزود: در حادثه اول که در جاده شهداد به وقوع پیوست یک دستگاه موتورسیکلت به عللی از جاده منحرف و در این حادثه راکب موتورسیکلت به شدت مصدوم و توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد و در بیمارستان به علت شدت جراحت وارده فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان داشت: در حادثه دیگر که در محور باغین ـ بردسیر رخ داد، یک دستگاه خودرو پراید واژگون شد در این حادثه یکی از سرنشینان خودرو در دم جان خود را از دست داد.

وی تصریح کرد: راننده و دو سرنشین دیگر خودرو نیز مجروح و توسط اورژانس 115 به بیمارستان منتقل شدند و علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است.

روانبخش ادامه داد: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان در ایام نوروز دستگیری عامل و یا عوامل این سرقت‌ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان افزود: ماموران کلانتری 13، 15 و 21 این فرماندهی موفق شدند در 24 ساعت گذشته با انجام یک سری کارهای تخصصی و اشراف اطلاعاتی چهار سارق را شناسایی و با انجام تعقیب و مراقبت آنان را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کنند.

وی خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده در بازجویی های خود به سه فقره سرقت منزل و یک فقره سرقت موتورسیکلت در شهر کرمان در تعطیلات نوروز اعتراف کردند.

روانبخش افزود: در بازرسی از مخفی‌گاه سارق دستگیر شده مقداری اموال مسروقه از جمله مقداری طلاجات، یک دستگاه لپ‌تاپ، یک دستگاه موتورسیکلت و پخش خودرو مقداری وسایل الکترونیکی و مقدار زیادی ظروف نقره به ارزش 100 میلیون ریال کشف و پس از شناسائی مالباختگان تحویل آنان شد.

منبع: فارس

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید