۴۰۰ نفر در ارائه خدمات به مسافران نوروزی در تنگستان فعالیت کردند | اتاق خبر
کد خبر: 329331
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1395 - 11:56
فرماندار تنگستان گفت: ۴۰۰ نفر در ارائه خدمات به مسافران نوروزی در تنگستان فعالیت کردند.

به گزارش اتاق خبر، غلامرضا ترک‌زاده اظهار کرد: این شهرستان به لحاظ هم‌جواری با آب‌های نیلگون خلیج فارس، ساحل زیبا و جاهای گردشگری زیاد همواره گردشگران زیادی را به خود دیده است.

فرماندار تنگستان ادامه داد: امسال شاهد حضور گسترده مسافران نوروزی در شهرستان تنگستان بودیم و تلاش شد که بهترین خدمات به مسافران نوروزی در این شهرستان ارائه شود.

وی افزود: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان نیز به منظور رفاه حال مسافرین اقدامات بسیار خوبی داشته است و در این راستا برنامه‌های مختلفی اجرا شده است.

ترک زاده با بیان اینکه امسال ۴۰۰ نفر در ستاد تسهیلات سفر فعالیت داشته اند، تصریح کرد: شهرستان تنگستان با وجود نخیلات و طبیعت زیبا زمینه مناسبی را برای حضور گردشگران فراهم آورده است و هر کسی که به این شهرستان سفر کرده است قطعا با وجود این جاذبه ضرر نکرده است.

فرماندار تنگستان با اشاره به اینکه امیدواریم میزبان خوبی برای مسافرین عزیز بوده باشیم، گفت: این شهرستان افتخار دارد زادگاه سردار شهید رئیسعلی دلواری باشد نامی که پرافتخار برای ایران زمین، استان بوشهر و تنگستان است که برای آشنایی مسافرین نوروزی از رشادت های این سردار، موزه‌ای در منزل شهید راه‌اندازی شده است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید