نتیجه استعفای علی رهبری تا 2 روز آینده مشخص می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 329541
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1395 - 02:53
علی رهبری از شرایط و درخواست‌های خود برای ابقاء در ارکستر سمفونیک تهران گفت.

به گزارش اتاق خبر، علی رهبری مدیر سابق هنری ارکستر سمفونیک تهران  در خصوص اتفاقات و حواشی مربوط به ارکستر سمفونیک تهران گفت: قرار بر این است که نتیجه نهایی مذاکرات مبنی بر ادامه فعالیت من در ارکستر سمفونیک روز دوشنبه مشخص شود و تا به این لحظه جلسات و رایزنی‌های متعددی انجام شده است اما جمع‌بندی و نتیجه‌گیری‌ها در 2 روز آینده مشخص خواهد شد. 

 
وی ادامه داد: ما در حال صحبت کردن درباره قرارداد نوازنده‌های ارکستر هستیم که این افراد حدود یک ماه پیش، در یک گروه بین‌المللی از طریق آزمونی که بین افراد حاضر در ارکستر و افراد خارج از کشور و تهران برگزار شد 75 نفر انتخاب شدند. 
 
رهبری در خصوص شرایط و درخواست‌های خود عنوان کرد: ما جلسات مختلفی با دفتر موسیقی، آقای مرادخانی و سایر دوستان داشتیم که در این میان درخواست اصلی من قرارداد نوازنده‌ها، حقوق ماهیانه و بیمه بوده که از موضوعات مهمی محسوب می‌شود و این موارد به بودجه و نظم درست ارتباط دارد. 
 
وی درباره ادامه فعالیت خود با ارکستر سمفونیک تهران، اظهار داشت: تا زمانی که من قراردادی امضاء نکنم هیچ چیزی قطعی نیست ولی همه ما سعی می‌کنیم که این موضوع به جای خوبی برسد، آقای جنتی هم توجه بسیار زیاد و مثبتی داشته‌اند. البته ارکستر سمفونیک در یک سال گذشته کار خود را به نحو احسن انجام داده بنابراین ادامه فعالیت‌ها نیز باید به بهترین شکل ممکن و حرفه‌ای باشد، چرا که تمام نوازنده‌ها در سطح بسیار بالایی قرار دارند. 
 منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید