قسم به قرآن در صحن علنی | اتاق خبر
کد خبر: 329741
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1395 - 19:20
نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی ماجرای جعل فایل صوتی از وی و ردصلاحیتش در مجلس دهم تشریح کرد.

در جلسه علنی روز یکشنبه حامد قادرمرزی نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور گفت: رهبری از همه مسئولان انتظار دارد برای حل مشکلات اقتصادی و ارتقای رفاه مردم اقدام جدی انجام دهند.

قادرمرزی در عرصه سیاست خارجی نیز از وزارت دفاع به خاطر تلاش‌های ارزشمند برای تولید موشک‌های مدرن و تقویت بنیه دفاعی تشکر کرد و گفت: دیپلماسی دفاعی یکی از عوامل امنیت ملی ماست. موشک‌های جدید یکی از اقدامات مهم در راستای افزایش ضریب امنیتی کشور است.

وی تصریح کرد: حوادث بروکسل نشانی از پویایی تروریسم است. مبارزه با تروریسم نیازمند اقدامات مشترک در جهان اسلام است.

نماینده مردم قروه با انتقاد از سیاست‌های ترکیه گفت: بخش عظیمی از تاریخ ترکیه سالهاست که به خاک سپرده شده و امکان احیای آن وجود ندارد.

وی از روسای جمهور آذربایجان و ارمنستان خواست تحت تاثیر اظهارات مداخله‌جویانه ترکیه قرار نگرفته و از طریق دیپلماسی مشکل را حل کنند.

قادرمرزی با اشاره به رد صلاحیتش برای حضور در انتخابات مجلس دهم، گفت: فایل صوتی که تقلید صدایی از بنده بود در ابتدای مجلس نهم منتشر شد که موجب شد دو هفته اعتبارنامه من معطل بماند تا وزارت اطلاعات و شورای نگهبان خردادماه سال ۹۱ در نامه‌ای مکتوب اعلام کردند که این فایل صوتی تقلید صدا و جعلی است.

وی ادامه داد: کسی که صدای مرا تقلید کرده بود فردی معتاد بود که به سه سال حبس محکوم شد.

نماینده مردم قروه با اشاره به سوابقش گفت: من روحانی‌زاده، حافظ قرآن و دارای ۳۵ مقاله علمی هستم.

قادرمرزی گفت: این فایل مجددا در سال ۹۴ پیاده شده و روی میز شورای نگهبان قرار گرفت و بنده به جرم آن ردصلاحیت شدم. نامه وزارت اطلاعات و شورای نگهبان هم روی آن پرونده نبود.

وی تصریح کرد: با وضو به قرآن قسم می‌خورم که به اسلام و نظام جمهوری اسلامی اعتقاد و التزام عملی دارم و اگر صدها بار ردصلاحیت شوم، اعلام می‌کنم که جان و آبرویم فدای اسلام و انقلاب.

منبع: مهر

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید