کشف بیش از 2 تن مواد مخدر توسط پلیس زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 329801
تاریخ انتشار: 15 فروردین 1395 - 23:56
فرمانده انتظامی استان، از کشف دو تن و 366 کیلو انواع مواد مخدر در سال گذشته در این استان خبر دادو گفت :این مقدار نسبت به سال قبل 31 درصد افزایش داشته است.

اتاق خبر - سردار " عليرضا صالحي گفت: به منظور افزايش احساس امنيت و برخورد با سوداگران مرگ طرح تشديد فعاليت هاي انتظامي با استفاده از توان کليه رده هاي انتظامي به صورت مداوم در طول سال 94 در اين استان به مرحله اجرا درآمد.

سردار صالحي با بيان اينکه در راستاي مقابله جدي با سوداگران مرگ، در سال 94 دو تن و 366 کيلو انواع مواد مخدر توسط مأموران انتظامي استان کشف شده بوده که در مجموع نسبت به سال گذشته، 31 درصد افزايش داشته است. وي افزود: همچنين در يک سال گذشته 29 باند قاچاق مواد مخدر متلاشي و 419 دستگاه انواع خودرو توقيف و دو هزار و 561 قاچاقچي،توزيع کننده، حمل کننده، نگه دارنده و خرده فروش نيز دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان زنجان تصريح کرد: پليس زنجان با تلاشي بي وقفه و شبانه روزي و با هدف مبارزه با سوداگران مرگ، خريد و فروش، مصرف، و آلودگي مواد افيوني در عمليات هايي خطير که بسياري از آن ها مسلحانه و شاهد جان فشاني مامورين بوده موفق به کشف اين مقدار مواد مخدر از سوداگران مرگ شدند.

سردار صالحي در پايان خاطرنشان کرد: پليس با قاطعيت نسبت به برخورد و مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه اقدام مي كند و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم و قاطع خواهد بود.

منبع: خبرآنلاین

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید