بحران روی نیمکت رقیب احتمالی تیم ملی | اتاق خبر
کد خبر: 329854
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 04:27
سرمربی تیم ملی کرواسی استعفا داد
در شرایطی که از کرواسی به عنوان یکی از رقیبان احتمالی تیم در خردادماه جای نام برده می شود نیمکت رهبری این تیم دستخوش اتفاقات زیادی قرار گرفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ورزش سه، شبکه تلویزیونی HRT کرواسی در خبری جالب توجه از استعفای آنته کاچیچ سرمربی تیم ملی این کشور پرده برداشت و مدعی شد این مربی به خاطر افزایش روز افزون انتقادات داخلی استعفای خود را از هدایت کرواسی در یورو 2016 تقدیم رئیس فدراسیون فوتبال این کشور کرده است.

بنا به اعلام این شبکه تلویزیونی آنته کاچیچ که چند ماه پیش هدایت تیم ملی کرواسی را در دست گرفت با وجود رساندن این تیم به جمع تیم های حاضر در مرحله نهایی یورو 2016 در هفته های گذشته با انتقادات شدیدی روبرو بود تا جایی که بیشتر مجامع فوتبالی این کشور اعتقاد داشتند تفکرات این مربی نمی تواند زمینه موفقیت کرواسی در فرانسه را فراهم کند. آنته کاچیچ هم با بیان این موضوع که از الان استعفای خود را تقدیم فدراسیون کرده تا زمان لازم برای انتخاب جانشین وجود داشته باشد از تیم ملی کرواسی کنار رفته است.

نکته جالب به واکنش میروسلاو بلاژویچ سرمربی سابق تیم ملی کرواسی به این استعفا برمی گردد جایی که چیرو با استقبال از کنار رفتن کاچیچ به شبکه HRT گفت:«اگر خود این مربی به این نتیجه رسیده که استعفا بدهد باید با لذت از تصمیم او استقبال کنیم تا آینده ای بهتر برای کرواسی رقم بخورد». داور شوکر رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی که دو روز قبل خبر بازی با ایران را رسما در اختیار رسانه ها قرار داد چند ماه قبل در لیست کاندیداهایی که برای هدایت تیم ملی مد نظر داشت نام برانکو ایوانکوویچ را نیز قرار داده بود اما قرعه به نام آنته کاچیچ خورد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید