اصابت سه گلوله انفجاری درگیری دو همسایه کشورمان به یکی از روستاهای ایران | اتاق خبر
کد خبر: 329862
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 05:35
ایسنا نوشت: معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از اصابت سه گلوله انفجاری به نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان خداآفرین در پی درگیری‌های قره باغ خبر داد.

اتاق خبر - سعید شبستری خیابانی اظهار کرد: در پی اصابت سه گلوله انفجاری به نزدیکی یکی از روستاهای شهرستان خداآفرین، تذکر جدی و اخطار رسمی به طرفین درگیری داده شد و دو طرف متعهد شدند این اتفاق تکرار نشود.

وی یادآور شد: این گلوله ها در ساعت 19 روز شنبه اصابت کرده و خوشبختانه این اتفاق به غیر از خسارت مختصر به یکی از تیرهای برق فشار قوی که باعث قطع برق در منطقه شد هیچ گونه خسارت مالی و جانی دیگری در بر نداشته است.

شبستری، با اشاره به آغاز درگیری نظامی بین نیروهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان در منطقه مورد مناقشه قره باغ از بامداد روز شنبه 14 فروردین، افزود: این درگیری‌ها عمدتا در عمق منطقه مورد مناقشه روی داده است.

وی با بیان این که توصیه ما به طرفین آرامش و خویشتن‌داری است، افزود: در حال حاضر امنیت کامل در مرزهای استان برقرار است و نیروهای مسلح و مرزبانی آماده پاسخ‌گویی قاطع به هر گونه تعرضی به خاک کشورمان هستند.

شبستری خاطرنشان کرد: تدابیر لازم در شورای تامین استان و شهرستان‌های مرزی اندیشیده شده و هیچ گونه مشکل خاصی در منطقه نداریم.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید