سرمربی لاتزیو اخراج شد | اتاق خبر
کد خبر: 329956
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 10:58
سران باشگاه لاتزیو پس از شکست سنگین برابر رم در رقابت های سری A، استفانو پیولی سرمربی خود را از کار برکنار کردند و سیمونه اینزاگی ستاره سابق خود را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کردند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از میدیاست، لاتزیو در هفته سی و یکم رقابت های سری A شکست سنگینی را در داربی بزرگ شهر رم متحمل شد و با نتیجه 4 بر یک برابر رم تن به شکست داد تا هواداران این تیم از عملکرد سرمربی خود به شدت به خشم آیند.

 هدایت لاتزیو را استفانو پیولی بر عهده داشت. سران این باشگاه بعد از شکست سنگین برابر رم تصمیم گرفتند که پیولی را از کار بر کنار کنند.

 پیولی در آغاز فصل قبل هدایت لاتزیو را بر عهده گرفت اما نتوانسته عملکرد خوبی با این تیم داشته باشد. لاتزیو در رده هشتم جدول رده بندی جای دارد و با تیم رم که در جایگاه سوم قرار دارد 21 امتیاز اختلاف دارد و این نشان می دهد که لاتزیو تا چه اندازه ضعیف کار کرده است.

 سران این باشگاه ایتالیایی سیمنونه اینزاگی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کردند. اینزاگی 39 ساله برادر مهاجم سابق و سرشناس میلان است. او از سال 1999 تا 2010 برای لاتزیو بازی کرد و بعد از خداحافظی از فوتبال هدایت تیم جوانان لاتزیو را برعهده گرفت و الان فرصت حضور در تیم نخست به او داده شده است.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید