خوشحالم که ۳ سهمیه المپیک را برای مراکشی‌ها به دست آوردیم | اتاق خبر
کد خبر: 329962
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 11:13
رنگرز:
مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی مراکش از کسب ۳ سهمیه المپیک برای مراکش ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش اتاق خبر، حسن رنگرز در خصوص کسب 3 سهمیه در مسابقات قهرمانی آفریقا در الجزایر اظهار داشت: در کشتی فرنگی 2 سهمیه و در کشتی آزاد موفق به کسب یک سهمیه شدیم که این موضوع در نوع خود بی‌نظیر بوده است. در تاریخ کشتی مراکش این برای اولین بار است که در رشته آزاد صاحب سهمیه المپیک شدند. خوشحالم که به عنوان یک ایرانی توانستم بار دیگر ارزش ایرانی بودن را به اثبات برسانیم.

وی افزود: مسابقات امسال چون در الجزایر برگزار می‌شد طبیعتا به سود این کشور نیز بود و در بسیاری از کشتی‌ها داوران به سود آنها قضاوت می‌کردند. ما براساس برنامه‌ریزی انتظار کسب 4 سهمیه را داشتیم اما خدا را شکر که 3 سهمیه را به دست آوردیم.

قهرمان پیشین کشتی فرنگی کشورمان خاطرنشان کرد: چند ماه است که براساس توافق‌نامه فدراسیون با مراکشی‌ها کار می‌کنم و هر چند شرایط کشتی‌گیران آنها چندان خوب نبود اما اکنون شرایط خوبی دارند و می‌توانند در آینده بهتر هم شوند.

رنگرز گفت: 2 مسابقه دیگر برای کسب سهمیه وجود دارد که مشخص نیست تیم مراکش در آن حاضر شود اما اگر تصمیم نهایی این باشد، در مغولستان و ترکیه نیز به میدان خواهیم رفت.

وی یادآور شد: ما یک تیم هستیم و نفرات دیگری نیز در کسب این تعداد سهمیه نقش ایفا کردند به خصوص محمد ظهیری و حسین رنگرز که اگر کمک‌های آنها نبود به تنهایی قادر به کسب این تعداد سهمیه نبودیم. خوشحالی دیگر من از این است که جواب اعتماد مراکشی‌ها به فدراسیون ایران را دادم و امیدوارم این موضوع در نهایت به سود کشتی ایران باشد.

منبع: تسنیم

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید