خبر رییس اتاق ایران از تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی | اتاق خبر
کد خبر: 330080
تاریخ انتشار: 16 فروردین 1395 - 18:29
بخش خصوصی نگاه شعاری به اقتصاد مقاومتی ندارد
رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران از مصوبه اخیر هیات رییسه اتاق برای تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی خبر داد.

اتاق خبر - محسن جلال‌پور در کانال تلگرام خود درباره آخرین جلسه هیات رییسه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران نوشت: «دومین روز كاري اين هفته با نشست هيات رئيسه آغاز شد كه دستور كار آن، شعار امسال و برنامه اتاق ایران برای نزدیک شدن به اهداف آن بود.

وی افزوده است: «جلسه هیات رییسه به این مصوبه ختم شد که كميته اقتصاد مقاومتي در اتاق ایران تشکیل دهیم تا با بهره بردن از شبكه وسيع نهادهای مرتبط، شامل اتاق‌هاي شهرستان‌ها، تشكل‌ها، اتاق‌هاي مشترك و كميسيون‌هاي سراسر كشور و همچنين مركز تحقيقات اتاق ايران، برنامه جامعي دراين زمينه تهیه و تدوین شود.»

رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران تصریح کرده است: «بارها اشاره کرده‌ام که بخش خصوصی به مجموعه رهنمودهای اقتصاد مقاومتی به عنوان بخشنامه یا شعار نگاه نمی‌کند، چراکه معتقدیم اجرای آن چه در این منشور گردآوری و تبیین شده، برای اقتصاد ایران الزامی است.»

جلال‌پور متذکر شده است: « دیروز همچنین در دیدار نوروزی با همکاران خوبم در اتاق ایران، همه را دعوت به رعایت اخلاق در گفتار و رفتار کردم. امیدوارم همه ما در همه امور، اخلاق را رعایت کنیم و در وظایف محوله و نقدها و اظهارنظرها به منافع ملی بیندیشیم. قصد موعظه و نصیحت ندارم و از خداوند متعال می‌خواهم به همه ما توفیق تلاش بیشتر برای توسعه و اعتلای کشور عطا کند.»

خبرآنلاین

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید