اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی شهر زنجان | اتاق خبر
کد خبر: 330178
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 00:45
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان خبرداد:
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: اعتبار اجرای پروژه های عمرانی زنجان طی سالجاری به ۱۰۰میلیارد تومان رسیده است.

اتاق خبر-  رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: اعتبار اجرای پروژه های عمرانی زنجان طی سالجاری به ۱۰۰میلیارد تومان رسیده است.

سعید امیدی شامگاه یکشنبه در آئین تجلیل از استاد جمال نورانی «خالق ماکت‌های زنجان قدیم» در محل موزه کارخانه کبریت این شهر با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری در زمینه توسعه خدمات رسانی به شهروندان با هم همراه هستند، افزود: شهرداری در راستای تحقق اهداف شعار سال برنامه های گسترده ای را در دست اجرا دارد و طی سال گذشته نیز در این زمینه فعالانه گام های بزرگی را برداشت.

وی ادامه داد: تلاش مدیریت شهر زنجان پاسخگویی به مطالبات و دغدغه‌های مردمی است و مجموعه مدیریت شهری علاوه بر توجه به پروژه‌های عمران شهری به برنامه‌ها و تمهیدات فرهنگی هم توجه دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با یادآوری برنامه های فرهنگی شهرداری زنجان افزود: مجموعه تاریخی کارخانه  کبریت زنجان به عنوان یک میراث تاریخی باارزش بعد از سالها احیاءشد و بعد از احیاءبا برنامه‌ریزی انجام شده در حوزه فرهنگی شهرداری زنجان بسیار مورد توجه مردم شهر قرار گرفته است.

امیدی افزود: مجموعه‌های دیگری از آثار تاریخی و فرهنگی در سطح شهر زنجان وجود دارد که باید با شناسایی و تملک این بناها زمینه احیای آن‌ها در راستای بهره‌مندی شهروندان برنامه‌ریزی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه طی سال گذشته محدودیت های مالی فراوان در زمینه فعالیت دستگاهای اجرایی وجود داشت، افزود: با وجود این محدودیت‌ها مجموعه مدیریت شهری با همت مدیران خود همه تلاش خود را برای عملیاتی کردن برنامه‌های پیش‌بینی شده انجام داده و تا حدودی هم موفق شده است.

وی در ادامه به اجرای ۹۰ ملیارد تومان پروژه عمرانی در سطح شهر زنجان طی سال گذشته اشاره داشت و گفت: اعتبار اجرای پروژه های عمرانی طی سالجاری به ۱۰۰میلیارد تومان رسیده است.

امیدی پروژه‌های مصوب برای اجرا در شهرداری زنجان را محلی و تاثیرگذار در منظر و چهره شهر عنوان کرد و گفت: برای سال جاری تکمیل چندین پروژه بزرگ و تاثیرگذار در شهر زنجان برنامه‌ریزی شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: پل سیدالشهدا، بازگشایی چند مسیر  ارتباطی شامل ادامه خیابان زینبیه، پادگان و احداث ورودی برای شهرک‌های پونک و شهرآرا از جمله پروژه‌های تاثیرگذار شهر است که امسال برای اجرای آنها برنامه ریزی شده است.

امیدی همچنین با اشاره به مشکلات پیش آمده برای طرح سبزمیدان هم گفت: در سال جدید رویکرد جدیدی برای این پروژه تعریف می‌شود.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید