جلالی: بعد از هر شکست می‌خواهند برکنارم کنند | اتاق خبر
کد خبر: 330197
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 01:58
من را نمی‌خواهند جلسه بگذارند و بگویند
سرمربی سایپا موضوع برکناریش را نه تایید و نه تکذیب می‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ورزش سه، جلسه هیات مدیره تیم فوتبال سایپا در حالی امروز برگزار شد گفته می‌شود که در آن صحبت‌هایی در مورد برکناری سرمربی این تیم انجام شده است. مجید جلالی در این‌باره به خبرنگار ما می‌گوید: من در جلسه نبودم و از این موضوع خبر ندارم اما در کل با این فضا غریبه نیستم. معمولا بعد از هر شکست بحث برکناری من مطرح می‌شود. حالا اینکه چه کسانی از این موضوع نفع می‌برند را نمی‌دانم.

او ادامه داد: راه برکناری این است که اگر من را نمی‌خواهند باید جلسه بگذارند و این موضوع را به من بگویند تا بروم ولی معمولا در رسانه‌ها این بحث‌ها مطرح می‌شود و من خودم هم از آن خبر ندارم.

سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که آیا عملکرد خود در این فصل لیگ‌برتر را قابل دفاع می‌داند یا نه هم گفت: من فکر می‌کنم نتیجه‌های ما بد نبوده است ما در نیم فصل بازیکنانی را از دست دادیم و تازه تا بدین جای کار نسبت به نیم فصل اول 2 امتیاز عقب هستیم که در 6 امتیاز باقیمانده کاملا قابل جبران است. قبول دارم که ما مشکلاتی داریم ولی این مشکل قابل حل است. سپاهان که قهرمان فصل گذشته است در این فصل به مشکل خورده و ذوب‌آهن هم مدتی است خوب نتیجه نمی‌گیرد که به نظر من این مسائل در فوتبال کاملا طبیعی است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید