برنامه هاي وزارت نيرو براي نيل به اهداف اقتصادمقاومتي در كميسيون انرژي تشريح شد | اتاق خبر
کد خبر: 330232
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 04:38
با حضور وزير نيرو؛
سخنگوي كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي با اشاره به حضور وزير نيرو در اين كميسيون گفت: تشريح اهداف و برنامه هاي وزارت نيرو براي نيل به اهداف اقتصاد مقاومتي، از محورهاي مهم نشست امروز كميسيون انرژي مجلس بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ايرنا از خانه ملت، حسين اميري خامكاني در تشريح جلسه امروز -دوشنبه- -كميسيون انرژي، گفت: چيت چيان وزير نيرو و معاونان وزارتخانه با حضور در كميسيون انرژي مجلس گزارشي از وضعيت صنعت برق و آب كشور در سال گذشته به اعضاي كميسيون ارائه دادند كه بر اين اساس در موضوع مهار آب هاي مرزي اقدامات مناسبي صورت گرفته است.

نماينده مردم زرند و كوهبنان در مجلس ادامه داد: تشريح اهداف و برنامه هاي وزارت نيرو براي نيل به اهداف اقتصاد مقاومتي در سال جاري از محورهاي مهم نشست امروز كميسيون انرژي مجلس بود.

اين نماينده مردم درمجلس نهم گفت: مسئولان حاضر در نشست اظهار داشتند وزارت نيرو تلاش كرده در انجام پروژه هاي صنعت آب و برق از توان داخلي استفاده شود، همچنين گزارشي درخصوص نحوه كار شركت هاي خارجي كه قرار است در پسابرجام در صنعت آب و برق كشور كار كنند به نمايندگان عضو كميسيون ارائه شد.

سخنگوي كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي، يادآور شد: گزارشي از كاهش تلفات در صنعت برق و ارائه كنتورهاي هوشمند و برنامه ريزي براي تامين برق در ساعات اوج برق از ديگر نكات مطرح شده در جلسه امروز كميسيون انرژي بود.

انتهای پیام/
کد: 94108
نظرات
ADS
ADS
پربازدید