هر موزائیکی که نام اسرائیل بر آن باشد، در تیررس موشک‌های ماست | اتاق خبر
کد خبر: 330466
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 17:58
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: توان موشکی خود را افزایش خواهیم داد و هر موزائیکی که نام اسرائیل بر آن باشد، از تیررس ما خارج نخواهد شد.

اتاق خبر: سیدمحمد بیاتیان نماینده مردم بیجار در مجلس در جلسه علنی امروز خانه ملت و در نطق میان‌دستور با بیان اینکه بر اساس آموزه‌های دینی موظفیم توان دفاعی خود را ارتقا دهیم، اظهار داشت: توان موشکی خود را افزایش خواهیم داد و هیچ موزائیکی که نام اسرائیل بر آن باشد، از تیررس ما خارج نخواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در کشور ادامه داد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند کلید حل مشکلات کشور در لوزان و ژنو نیست، بلکه در داخل کشور است.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس گفت: در بحبوحه مشکلات اقتصادی کشور دعواهای سیاسی و حیدری نعمتی مشکلی را حل نمی‌کند و همه موظفیم نسبت به حل مشکلات اقتصادی کشور به ویژه در حوزه تولید اقدام کنیم.

بیاتیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رد صلاحیت وی در انتخابات مجلس دهم، گفت: ای کاش شورای محترم نگهبان، اعضای هیات نظارت استان کردستان را از افراد بومی انتخاب می‌کرد و ای کاش فرصت دفاع می‌دادند.

وی با اشاره به شهادت پدر و عموهای خود در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: هر زمانی که از هر تریبونی وارد شده‌ام، پشتیبان ولایت بوده‌ام و در چهار سال نمایندگی نیز در جای جای مجلس، پدر شهیدم و دیگر شهدا را دیده‌ام و هر قدمی که برداشته‌ام به لطف شهدا و عنایات الهی بوده است.

نماینده مردم بیجار در مجلس اظهار داشت: امام (ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و ما نیز می‌گوییم که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، به شرط اینکه گل به خودی نزنیم و خودی‌ها را ردصلاحیت نکنیم.

بیاتیان تصریح کرد: نسبت به کسانی که آبروی مرا ریخته‌اند و تهمت زده‌اند، در روز شهادت مادرم حضرت زهرا (س) و در کنار مزار شهدا شکایت کرده‌ام و خطاب به رهبر معظم انقلاب نیز می‌گویم، بشکست اگر دل من، به فدای چشم مستت، سر خُم می سلامت، شکند اگر سبویی.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید