انتقاد سروری از توزیع هفت سین میان مردم از سوی شهرداری | اتاق خبر
کد خبر: 330502
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 20:07
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران از هزینه‌های غیرضروری شهرداری گلایه کرد.

اتاق خبر: پرویز سروری در جریان دویست و چهل و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران اظهار کرد: برخی هزینه‌ها در حوزه مأموریت‌های غیرمرتبط به شهرداری در حالی انجام می‌شود که پیمانکاران مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند و از این بابت مشکل جدی دارند.

وی تأکید کرد: شهرداری در سال جاری باید تمام هزینه‌های غیرمرتبط را حذف کند.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران در بخش دیگری از سخنانش از واگذاری هزار هکتار از اراضی سبز واقع در ضلع شمالی بزرگراه شهید بابایی در امتداد بوستان یاس خبر داد و گفت: این اراضی توسط نهادها و ارگان‌ها به شهرداری واگذار شد. 

وی از اقدامات ستادهای گردشگری در شهر تهران طی ایام نوروز تقدیر کرد و افزود: اقدامات مفید و موثری برای بهره مندی از جاذبه‌های گردشگری تهران در نوروز صورت گرفت.

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران با اشاره به خبری که امروز منتشر شده است اظهار کرد: در خبرها آمده دولت مجوز واردات برخی کالاهای لوکس از جمله خودروهای لوکس را صادر کرده است که این امر با بیانات مقام معظم رهبری و شعار سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مغایر است.

به گزارش ایسنا، عبدالحسین مختاباد، عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران نیز، در تذکری از شنیده‌های خود مبنی بر واگذاری موزه هنرهای معاصر به بنیاد رودکی سخن گفت و اظهار کرد: موزه هنرهای معاصر گنجینه ملی کشور ما است و تابلو‌هایی در آن وجود دارد که میلیاردها تومان ارزش دارد بنابراین نباید آن را به بخش خصوصی واگذار کرد.

وی به مشکلات مالی بنیاد رودکی نیز اشاره کرد و گفت: این بنیاد در تأمین هزینه‌های خود بعضاً با مشکل مواجه می‌شود و حتی اغلب در اجرای ارکستر سمفونیک که خود نیز دچار مشکل و به دلیل مسائل مالی بعضاً از حتی لغو آن را پیگیری کرده است.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از رئیس جمهور درخواست کرد از این واگذاری جلوگیری کند تا حتی شایعه آن نیز دیگر به گوش نرسد.

منبع:ایسنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید