۶ میلیون خودرو در جاده های زنجان تردد کردند | اتاق خبر
کد خبر: 330509
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 20:38
مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: تردد در جاده‌های استان از آغاز طرح نوروزی تا پانزدهم فروردین‌ماه به شش میلیون و۳۴۴ هزار و ۸۶۰ دستگاه خودرو رسید.

اتاق خبر - مسعود خوشکام در گفتگو با خبرنگار مهر به تعداد تردد در جاده های زنجان از آغاز طرح نوروزی تا پانزدهم فروردین ماه اشاره کرد و گفت: در این بازه زمانی شش میلیون و ۳۴۴هزار و ۸۶۰ تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده که طی سال گذشته در همین بازه زمانی شش میلیون و ۲۳۳ هزار و ۸۷ تردد در جاده های استان ثبت شده بود. 

وی تاکید کرد: تردد در جاده های استان زنجان از آغاز طرح نوروزی تا پانزدهم فروردین ماه دو درصد کاهش دارد. مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان با بیان اینکه بیش از ۸۹ درصد ترددها در جاده های استان زنجان مربوط به وسایل نقلیه سبک بوده است، اظهار کرد: از آغاز طرح نوروزی تا پانزدهم فروردین ماه بیشترین تردد در روزهای ۲۸ اسفند ماه و ششم فروردین ماه ثبت شده است.

خوشکام همچنین با یادآوری اینکه در استان زنجان ۱۴ دوربین سرعت سنج آنلاین وجود دارد، افزود: بیشترین تخلفات در اتوبان زنجان به قزوین بوده است.

وی با اشاره به اینکه دوربین های سرعت سنج تخلفات را آنلاین ثبت می کنند، تاکید کرد: با وجود این دوربین ها در جاده های استان تخلفات به صورت محسوسی کاهش یافته است.

مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: سرعت غیر مجاز با بیش از ۱۵ درصد بیشترین تخلفات در این بازه زمانی در جاده های استان را به خود اختصاص داده است.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید