۲۲۰ باشگاه خصوصی در اردبیل فعال است | اتاق خبر
کد خبر: 330538
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 15:13
معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۲۲۰ اماکن ورزشی و باشگاه خصوصی در سطح استان فعال است.

به گزارش اتاق خبر، محمد رضا برادران بعد از ظهر سه شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی افزایش نرخ مراکز ورزشی اردبیل گفت: علاوه بر این ۱۳۴ سالن ورزشی و استخر دولتی نیز در سطح استان فعالیت دارند.

وی افزود: هزینه های دریافتی از امکان ورزشی استان به خزانه وزارت ورزش واریز شده و در ادامه برای فعالیت های ورزشی هیئت های ورزشی هزینه می شود.

معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان با تاکید به نظارت مستمر از نحوه عملکرد مراکز ورزشی دولتی و خصوصی ادامه داد: نظارت ها با هدف رعایت قوانین و مقررات و انجام مسئولیت و وظایف مراکز ورزشی صورت می گیرد.

به گفته برادران در سال جاری با هدف حمایت مراکز ورزشی نسبت به افزایش نرخ هزینه دریافتی مراکز ورزشی تصمیم گیری شد.

وی تاکید کرد: در این تصمیم گیری نظرات نمایندگان باشگاه های دولتی و بخش خصوصی نیز دریافت شده است و در نهایت مقرر شد اماکن ورزشی دولتی ۱۰ درصد و اماکن ورزشی بخش خصوصی ۱۵ درصد هزینه های خود را افزایش دهند.

معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان افزود: برای اجرای این مهم لازم است تمامی اماکن ورزش نسبت به اخذ مجوز فعالیت در کمیته ماده ۵ اقدام کنند.

برادران به تداوم نظارت و بازرسی در سال جاری اشاره کرد و متذکر شد: هر گونه تخلفات باشگاه ها مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت و باشگاه ها در دریافت هزینه ملزم به رعایت این مصوبه هستند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید