دستگاه دیپلماسی و دفاعی دو بال نظام هستند | اتاق خبر
کد خبر: 330790
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1395 - 15:50
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که دو دستگاه دیپلماسی و دفاعی کشور همچون دو بال نظام هستند که می‌توانند باعث پیشرفت کشور و ارتقای نظام شود.

اتاق خبر: منصور حقیقت‌پور  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه امروز هم روزگار موشک و هم مذاکره است گفت: دو دستگاه سیاسی و دفاعی کشور باید کار و اقداماتشان را بر اساس یک برنامه و چشم انداز جلو ببرند و با ارتباط با یکدیگر به ارائه خدمات بپردازند. آن‌ها دو بال نظام هستند و نمی‌توان این دو بال را قطع کرد.

وی افزود: دو دستگاه دیپلماسی و دفاعی باید کار خود را به عنوان دو بال نظام انجام دهند. قطعا اگر هرکدام از این دو بال نباشند نمی توان با یک بال پرید. این دو بال باعث پیشرفت کشور می‌شود و می‌تواند نظام را بالا بکشد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه مذاکرات را در سطح ملی و با کشورهای مشروح قبول داریم گفت:‌ ما تنها با کشورهای مشروع مذاکره می‌کنیم چون منطق داریم و از مذاکره نمی‌ترسیم حرفمان حق است و دنبال حق هستیم و از مذاکره نگرانی نداریم. حال وقتی مذاکره کارساز خواهد شد که پشتوانه قدرتمندی داشته باشیم که این پشتوانه قدرتمند می‌تواند توانمندی نظامی و اقتصادی باشد.

حقیقت پور ادامه داد: با توجه به اینکه در حال حاضر وضعیت اقتصادی‌مان این طور نیست که با آن قدرتی داشته باشیم با تکیه بر توانمندی موشکی و دفاعی می‌توانیم از خودمان حمایت و دفاع کنیم . آن زمان است که می‌توانیم خوب حرف بزنیم و پشتوانه حرفمان همین توانمندی موشکی است.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید