قهرمانی CL می‌تواند رئال را نجات دهد | اتاق خبر
کد خبر: 330891
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1395 - 20:55
سالگادو:
میشل سالگادو، مدافع سابق رئال مادرید معتقد است که سپیدپوشان با قهرمانی در چمپیونزلیگ می‌توانند فصل ضعیفشان را نجات دهند.

به گزارش اتاق خبر، رئال در لالیگا با 7 امتیاز اختلاف نسبت به صدرنشین یعنی بارسلونا قرار گرفته است. در جام حذفی به خاطر بازی دادن به یک بازیکن محروم از رقابت‌ها حذف شدند و در چمپیونزلیگ در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف ولفسبورگ بروند. به نظر می‌رسد تنها جامی که شانس قهرمانی در آن برای رئال وجود دارد،‌چمپیونزلیگ است و سالگادو معتقد است قهرمانی در این جام می‌تواند فصل ضعیف رئال را نجات دهد.
او گفت:" فصل ما آنطور که می‌خواستیم پیش نرفت. ما در حال حاضر شانس خوبی برای قهرمانی در چمپیونزلیگ و نجات این فصل داریم و پس از آن در تابستان با جذب بازیکنان مناسب،‌مسیر درستی را در پیش بگیریم. من ترجیح می‌دهم راجع به خرید بازیکن صحبت نکنم زیرا هنوز چند ماه از فصل مانده و چمپیونزلیگ نیز پیش روست.قرعه خوبی به ما خورد و اگر همه چیز خوب پیش برود،‌با تمام احترامی که برای ولفسبورگ قائلم ما در نیمه نهایی خواهیم بود و یک ماه فرصت داریم که وضعیت را بهبود ببخشیم. تا به اینجای کار وضعیت رئال مثبت نبوده ولی اینجا رئال مادرید است و من آنها را خیلی خوب می‌شناسم. وقتی بحث رقابت‌های بزرگ مطرح می‌شود،‌ آنها پیراهن بزرگترین باشگاه جهان را به تن کرده اند بنابراین شکی ندارم که رئال می‌تواند قهرمان شود."

منبع: ورزش سه

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید