تصادف در محور همدان- ساوه ۵ کشته و زخمی برجای گذاشت | اتاق خبر
کد خبر: 331125
تاریخ انتشار: 19 فروردین 1395 - 12:23
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: شب گذشته تصادف در محور همدان- ساوه یک کشته و چهار زخمی برجای گذاشت.

اتاق خبر:سرهنگ مهدی شاکری با بیان اینکه ساعت ٢٣ شب گذشته یک فقره تصادف و واژگونی خودرو در جاده قدیم همدان- ساوه رخ داده است، اظهار داشت: این تصادف در كيلومتر ٢٥جاده قديم همدان-ساوه اتفاق افتاد که منجر به واژگونی خودرو پراید شد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: بر اثر واژگونی خودرو یکی از سرنشینان خودرو پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد و چهارنفر سرنشین و راننده خودرو مجروح شدند که مبدا این خودرو شهر قم و مقصد آن ها رزن بوده اسیت.

رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به اینکه علت این تصادف بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده گزارش شده است، گفت: متاسفانه یکی از علل تصادف و واژگونی خودرو ها توجه نکردن به جلو و بی احتیاطی رانندگان است.

سرهنگ شاکری با تاکید بر اینکه بستن کمربند ایمنی برای امنیت و حفظ جان سرنشینان و راننده خودرو ضروری است، گفت: سرنشينی كه در این تصادف فوت شده از كمربند ايمنی استفاده نکرده و بعلت  استفاده نکردن از كمربند، قسمت بالای سر وی با سقف برخورد كرده و ضربه مغزی شده است.

گفتنی است استان همدان به دلیل برخورداری از حجم زیاد بزرگ راه و آزاد راه، بیش از نرم کشوری شاهد تصادفات واژگونی خودرو بوده است.

منبع:مهرش

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید