تکفیریها از گازهای سمی در منطقه «الشیخ مقصود» حلب استفاده کردند | اتاق خبر
کد خبر: 331294
تاریخ انتشار: 20 فروردین 1395 - 10:34
یک رسانه روسی با انتشار گزارشی اعلام کرد که گروه های تروریستی مستقر در منطقه «الشیخ مقصود» حلب اقدام به استفاده از گازهای سمی در این منطقه کرده اند.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از «روسیا الیوم»، گروه های تروریستی ـ تکفیری مستقر در منطقه «الشیخ مقصود» حلب از گازهای سمی در این منطقه استفاده کرده اند.

بر اساس این گزارش، این در حالی است که تکفیریها چندی پیش نیز اقدام به استفاده از گاز خردل در نزدیکی فرودگاه بین المللی «دیرالزور» کرده بودند.

در همین ارتباط، وزارت دفاع روسیه نیز با صدور بیانیه ای از حملات هوایی جنگنده های ارتش این کشور به مواضع تکفیریها در منطقه «الشیخ مقصود» واقع در استان حلب خبر داد.

در بیانیه این وزارتخانه آمده است: جنگنده های روسی حملات متعددی را به مواضع تکفیری ها در «الشیخ مقصود» انجام دادند به طوری که تکفیریها مجبور به فرار و عقب نشینی از این منطقه شدند.

در زمینه دیگر تحولات میدانی سوریه نیز رسانه های عربی از فرار ۱۴۰ نفر از کارگران سوری که اخیرا در حومه دمشق ربوده شده بودند، خبر می دهند.

گفتنی است، پیشتر ۳۴۴ کارگر سوری پس از یورش تروریست های تکفیری به یک کارخانه سیمان واقع در شهر «الضمیر» در حومه دمشق ربوده شدند.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید