Performancing Metrics

نیروهای ارتش آماده دفاع از مرزهای کشورند | اتاق خبر
کد خبر: 331730
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1395 - 23:17
ارشد نظامی آجا در خراسان شمالی گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی همواره آماده اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در دفاع از امنیت و مرزهای کشورند.

اتاق خبر: سرهنگ ابراهیم گل گلی بعداز ظهر شنبه در نشست خبری که به مناسبت گرامیداشت هفته ارتش برگزار شد، اظهار کرد: امسال  فرماندهی تیپ مستقل ۱۳۰پیاده شهید دلجویان خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت هفته ارتش در استان ۲۰عنوان برنامه در این استان اجرایی می‌شود.

وی گفت: ارتش ماموریت های ثابتی ندارد اما یکی از مهم‌ترین وظایف و ماموریت های ارتش حفظ کشور و مرزها است.

سرهنگ گل گلی افزود: در حال حاضر ارتش خراسان شمالی آمادگی هرگونه دفاع از مرزهای کشور را دارد.

وی در خصوص برنامه‌های هفته ارتش توضیحاتی داد و گفت: برگزاری صبحگاه تیپ، بازدید قرارگاه عملیاتی لشکر۳۰ از سازمان رژه، سخنرانی فرماندهان و مسوولین تیپ در مدارس به منظور تبیین نقش ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی، بازدید دانش آموزان و طلاب از تیپ مستقل ۱۳۰شهید دلجویان خراسان شمالی، برگزاری مسابقات تیراندازی نیروهای مسلح استان و دومیدانی و ... از جمله برنامه‌های این هفته است.

فرمانده تیپ مستقل ۱۳۰شهید دلجویان استان اظهار کرد: برگزاری محفل انس با قرآن، نشست تخصصی کتابخوان، دیدار با خانواده  شهدا، دیدار با امام جمعه، دیدار با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، اجرای رژه و نمایش اقتدار نیروهای مسلح استان و ... از دیگر برنامه‌هایی است که برای این هفته برنامه ریزی شده است.

ارتش خراسان شمالی در دوران هشت سال دفاع مقدس ۷۷۵ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید