برانکو: هیچ لذتی بالاتر از برد در دربی نیست | اتاق خبر
کد خبر: 331734
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1395 - 23:35
نمی‌توانیم در همه بازی‌ها زیبا بازی کنیم
برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در پایان بازی مقابل ملوان به بازیکنانش بابت پیروزی در انزلی تبریک گفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ورزش سه، سرمربی درباره پیروزی برابر ملوان گفت: واقعا به بازیکنانم تبریک می‌گویم من به آنها اعتقاد دارم و حالا آنها خودشان ایمان آوردند که می‌توانند موفق باشند. خوشحالم از نمایش شجاعانه تیمم در این بازی بسیار سنگین.

او ادامه داد: پیش از این هم گفته بودم که بازی با ملوان در راه قهرمانی یکی از سنگین‌ترین بازی‌های ما است، همیشه امتیاز گرفتن در انزلی برای ما سخت بوده همانطور که تیم‌هایی مثل استقلال‌خوزستان و سپاهان نتوانستند این تیم را شکست دهند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه هواداران تیمش را مورد خطاب قرار داد: این پیروزی را به هوادارانمان که در ورزشگاه تختی حضور داشتند تبریک می‌گویم و از این پیروزی بی‌نهایت خوشحالم اما احساسی بهتر از پیروزی در دربی وجود ندارد.

برانکو درباره کیفیت ضعیف بازی در نیمه دوم هم می‌گوید: به هر حال طبیعی بود که ملوانی‌ها بخواهند به هر روشی بازی ما را خنثی کنند. در نیمه دوم بارها بازیکنان ملوان جریان بازی را قطع کردند اما در همین دقایق هم مهدی طارمی و بنگستون دو موقعیت عالی را از دست دادند. فوتبال همین است و همیشه نمی‌شود بازی زیبا باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد تمدید دو ساله قراردادش هم می‌گوید: بسیار خوشحالم که باز هم می‌توانم با این بازیکنان کار کنم و دوباره هواداران خوب پرسپولیس را ببینم. در مرحله برنامه داریم که به آسیا برویم و قهرمانی در لیگ قهرمانان را جشن بگیریم.

برانکو در مورد دربی هم می گوید: بازی دربی مهم است اما سه، چهار بازی آخر قهرمان را مشخص می‌کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید