جریمه 60 میلیون دلاری مردی به خاطر ایجاد آتش عمدی و گرفتن سلفی با آن! | اتاق خبر
کد خبر: 331796
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 09:23
مردی که در میان شعله‌های آتش، از خود ویدیویی گرفته بود،‌ به 20 سال زندان و پرداخت 60 میلیون دلار جریمه محکوم شد. علت چه بود؟ این آتش، تبدیل به بزرگترین حریق کالیفرنیا در سال 2014 شد و نزدیک به یک ماه ادامه داشت!

اتاق خبر - وین آلن هانتسمن، که بار پیش برای آتش‌سوزی یک‌ماهه King Fire، اعتراف نکرده بود، حال به ایجاد سه حریق عمدی در سرزمین‌های جنگلی که باعث از بین رفتن املاک شخصی و صدمه به آتش‌نشان‌ها شده است، اعتراف کرد. او گفت:

من اعتراف می‌کنم، چون واقعا من اینکار را انجام دادم.

هانتسمن به 20 سال زندان و پرداخت 60 میلیون دلار غرامت به حادثه دیدگان محکوم شد. این آتش به سوختن 40500 هکتار اراضی، خراب‌شدن ده‌ها خانه و فرار هزارن نفر از کنار دریاچه لاهوئه در شمال کالیفرنیا منجر شد. این آتش بزرگ که در 13 سپتامبر سال گذشته شروع شد، تا پارک جنگلی الدورادو در کوه‌های مرکزی سیرا نوادا گسترش پیدا کرد و یک ماه طول کشید تا مهار شود.

هانتسمن از محل حادثه فرار کرد و فردی خیرخواه او را سوار ماشین کرد. هانتسمن ویدیویی را که از خود در نقطه شروع آتش گرفته بود، به راننده نشان داد. راننده ویدئو را ضبط کرد و به بازرسان تحویل داد. پس از چند روز از شروع آتش، هانتسمن بازداشت شد.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید