تا پایان برای لالیگا می‌جنگیم | اتاق خبر
کد خبر: 331981
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1395 - 19:25
سیمئونه:
دیگو سیمئونه،‌سرمربی اتلتیکومادرید پس از پیروزی 3-1 تیمش مقابل اسپانیول عنوان کرد که آنها از تلاش برای قهرمانی در لالیگا کنار نخواهند کشید.

به گزارش اتاق خبر، اتلتی شب گذشته موفق شد با گل‌های تورس،‌گریزمان و کوکه،‌3-1 اسپانیول را شکست داده تا با توجه به شکست بارسلونا،‌به فاصله 3 امتیازی این تیم برسد. حال سیمئونه از عملکرد بازیکنانش ابراز خوشحالی کرد و گفت که آنها از تلاش برای کسب قهرمانی دست نخواهند کشید.
او گفت:" پس از بازی که 10 نفره شده بودیم، از تلاش بازیکنانم در این بازی خیلی راضی هستم. اسپانیول گل اول را زد و می‌توانست بازی را در تصاحب خود بگیرد ولی گل آنها تقریبا تاثیر عکس گذاشت.ما در تلاش برای کسب پیروزی خوب کار کردیم. نیمه دوم خیلی عالی کار کردیم. مستحکم بودیم و باید همینگونه باشیم. این پیروزی مهم برای ما شور و انگیزه ایجاد می‌کند. به نظرم باید به کاری که می‌کنید ایمان داشته باشید. اگر چیزی قرار باشد سقوط کند،‌سقوط خواهد کرد. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا به اهدافمان برسیم. در رقابت و تلاش برای قهرمانی همچنان مستحکم و ثابت قدم خواهیم بود. چهار روز تا بازی با بارسا فاصله داریم و مسلما برای آن بازی کاملا آماده خواهیم بود."

منبع: ورزش سه

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید